Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları İstanbul

Esma Şimşek Design

5,0
Esma Şimşek Design

Esma Şimşek Design Hakkında

Rahat ve modern görünümlü gelin ayakkabısı modelleri için Esma Şimşek Design ile iletişime geçebilirsiniz. Gelin ayakkabıları, kısa topuk modeller, yüksek topuk modeller, topuksuz modeller, renkli modeller, dolgu topuklu modeller, kına ayakkabıları gibi çok çeşitli ayakkabı modelleri yer almaktadır. Kendi konseptlinize uygun modelleri burada bulabilirsiniz. Kişilere özel düzenlemeler gerçekleştirilmektedir. Müşterilerin konseptlerine göre tasarımlar ve ayakkabı süslemeleri yapılmaktadır. Oldukça sade ve rahat modeller de bulunmaktadır. Her sezonun yeni trendlerine uygun şekillerde ayakkabı modelleri tasarlanmaktadır. Converse gelinlik ayakkabı modellerine varana kadar oldukça çeşitli ayakkabı modelleri tasarlanır. Rahatlık ve şıklık ön plana alınarak modeller oluşturulur. Kendi gelinliğiniz konseptine, modeline, rengine göre uygun ayakkabılar için iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Kuyumcu kent

Esma Şimşek Design Yorumları (4)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Asu & Umut

Düğün Tarihi: 15.07.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İnanılmaz rahat kaliteli ayakkabıları tüm gün ayağımda kalmasına rağmen gram ağrıma dı herkese tavsiye ediyorum

Sude & Mesut

Düğün Tarihi: 21.07.2018

Bütün gün boyunca o kadar rahat hareket ettim ki bu herkes ayakkabın Unutma dinle bayıldı tasarımını Esma hanımı Çok teşekkür ediyorum Bütün evlenince Konağın gelinleri mi tavsiye ederiz

Derinsu & Ali

Düğün Tarihi: 15.11.2017

Herkese tavsiye ederim çok rahat ayakkabıları ve el yapimi tasarim tum urunleri

Mine

Düğün Tarihi: 26.05.2016

Çimlerin üzerinde bir düğün olduğu için altı kalın dantel kaplama çok tatlı bir ayakkabı aldım, çok memnun kaldım, teşekkürler..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.