• Min. Fiyat
    500-1.000 TL

Rosalie Aksesuar Özellikler

Hizmet İçeriği
Aksesuar
Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Fiyat
500-1.000 TL
Özellikler
Özel Yapım Hazır Model Kişiselleştirme İmkanı

Rosalie Aksesuar Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Aksesuarlar

Çiçek

Rosalie Aksesuar Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde ışıl ışıl aksesuarla davetlilerinizin gözünü kamaştırıp, güzelliğinizle parıldamak isterseniz sizi Rosalie Aksesuar’a davet ediyoruz. Düğününüzde güzelliğinizi tamamlayacak saç aksesuarları hizmeti veriyor, hayatınızın en güzel gününde bir bütün olarak kusursuz görünmenizi sağlıyoruz.

Düğününüzde bir prenses gibi hissetmek isterseniz birbirinden güzel taç modellerimiz bulunuyor. Gelin tacınızı seçerken düğün mekanı, gelinlik modeli ve gelin saçı modeli gibi kriterler belirleyicidir. Mağazamızdan ihtişamlı düğünler için büyük swarovski taşlı ve incili gelin taçlarından; kır ve plaj düğünleri için çiçekli gelin taçlarına kadar her modeli mağazamızdan bulabilirsiniz.

Saçlarınıza küçük bir dokunuşla bambaşka bir ışıltı katmak isterseniz birbirinden güzel yan tarak modellerimizi inceleyebilirsiniz. Son zamanlarda gelinler tarafından oldukça tercih edilen yan tarak modellerimizde de büyük taşlı gösterişli modellerden, zarif dokunuşlarla işlenmiş sade çiçekli modellere kadar her tarza uygun hizmet sunuyoruz.

Özellikle havuz başı ve kır düğünü konseptlerinde oldukça tercih edilen saç çiçeklerimizde de oldukça geniş bir yelpazede ürünü sizlerle sunuyoruz. Yoğun çiçeklerle süslenmiş saç çiçeği modellerimizle kır düğününüzde baharı düğün mekanınıza taşıyabilir veya zarif küçük çiçeklerle süslediğimiz ince modellerimizle zarafetinize zarafet katabilirsiniz.

Gelin saç bandı modellerimizde de bohem tarzdan, ihtişamlı modellere kadar aradığınız her modelde saç bandını ve alınlığı mağazamızdan bulabilirsiniz. Yüz şeklinize en uygun alınlık ve saç modelini bulup, düğününüzde ışık saçmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Siz de düğününüzde gelinliğinizin güzelliğini birbirinden güzel aksesuarla ortaya çıkarıp, davetlilerinizin gözlerini kamaştırmak istiyorsanız Rosalie Aksesuar İstanbul’da siz değerli gelinlerimizi bekliyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Rosalie İstanbul gelin saçı aksesuarlarının fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanındaki formu doldurup, “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Wedding World Kuyumcukent Zemin kat No: 257 Bahçelievler

  • Haritadaki Konumu

    Rosalie Aksesuar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.