• Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla

By Arzu Sönmez Özellikler

Hizmet İçeriği
Aksesuar Ayakkabı
Teslim Süresi
2 hafta
Minimum Fiyat
2.000 TL'den fazla
Özellikler
Özel Yapım Hazır Model Kişiselleştirme İmkanı

By Arzu Sönmez Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Aksesuarlar

Bolero

By Arzu Sönmez Hakkında

By Arzu Sönmez’in serüveni , marka ismini alan Arzu Sönmez’in daha iyi giyinme arzusu üzerine kendi tasarımlarını kendisi için ürettiğinde başladı. Yaratıcılığını, moda dünyasına uyum sağlayan kıyafetlerinin çarpıcılığını davetlerde takdir topladığında fark etti. Bu yönde kendini ortaya koymak ve üretmek adına uzun süre Hollanda’da bulundu. Moda etkinliklerinde ayakta alkışlanacak ürünler ortaya koymaya başladığında yurduna dönerek İstanbul Beykoz’da mağazasını kurdu.

Deneyim

Birçok ünlü modacıyla tanışıp, moda üzerine kritik yapma fırsatı bulan firma sahibi Arzu Sönmez, kendi gibi sanatçı ruhunu yansıtacak ve tarihi dokusundan beslenecek bir mekanda By Arzu Sönmez markasını devam ettiriyor. Kısa sürede yayılan başarıları birçok ünlü ismin By Arzu Sönmez'in kapısını çalmasına sebep oldu.Özge Ulusoy, Ivana Sert gibi isimlere elbise tasarımı yapıp dikmiş ayrıca el sanatları ve tasarım üzerine eğitimler vermiş.


Hizmetler

Hizmet konusunda skalası oldukça geniş olan firmanın, evlilik yoluna giden kutlamalar için gelinlik, abiye elbise, nişanlık, gelin aksesuarları, gelin ayakkabıları satışı bulunmakta. Moda dünyasına katkı sağlamakla beraber piyasada sıra dışı sayılabilecek İstanbul gelin aksesuarları ve İstanbul gelin ayakkabısı modellerini de bünyesinde bulunduruyor. Bu hizmetiyle zaman kaybetmeden tek noktadan her ihtiyacınızı temin etmenizi sağlıyor.

Gelin buketi, şemsiye, gecelik , sabahlık, ayakkabı, şapka, i̇ç çamaşırı, gelin kesesi, taç, toka, kuşak, eldiven, duvak, bolero, yelpaze gibi aksesuarla evlilik yolundaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Tasarım gelinliklerinizin ve elbiselerinizin altına uyumla giyebileceğiniz ve tarzınızı yansıtan ayakkabı seçenekleriyle A’dan Z’ye tarz bir gelin yaratmanın peşinde olan By Arzu Sönmez, moda evinin kapılarını zamanı kısıtlı müşterileri için hafta sonu da açıyor.

Evlilik sadece imza atmak değil imzayı atacak güne kusursuz hazırlanmaktır. Gelinliğe dair her detayın bulunduğu mağazamıza bekleriz. By Arzu Sönmez, gelinliğinize ve elbisenize dair muhteşem detaylara sahip olmak isterseniz bizlere By Arzu Sönmez iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Aksesuar ve ayakkabı fiyatlarına dair fiyat bilgisi edinmeyi arzu ederseniz “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    İshakağa Cd. 17/A Yalıköy Mahallesi Beykoz Yalıköy İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    By Arzu Sönmez Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.