Çamaşırım.com Hakkında

Çamaşırım.com 2009 Yılında Ev Tekstili, İç Giyim ve Pijama ile e-ticaret sektörüne giriş yapan Ren Group Ltd. Şti markasıdır. Binlerce ürün çeşidinin bir arada bulunduğu Türkiye’nin en büyük online iç giyim mağazasıdır.

Yerli yabancı birçok markanın binlerce yeni sezon modelini, tek bir kulvardan satışa sunan Çamaşırım, en güvenilir markaların sezon koleksiyonlarının ‘en’lerini avantajlar ile sunar. Aynı zamanda markaların sezon sonu ürünlerine özel kampanyalarını da bulabileceğiniz geniş ürün çeşidi ve farklı seçenekleri ile mağazalarda bulunması mümkün olmayan en yeni, en şık iç giyim modellerini en hesaplı fiyatlar ile tek bir “tık” la önünüze serer.

İç giyim moda haberlerinden stil önerilerine kadar farklılıklar sunan Çamaşırım, Siparişlerinizin bir kısmını stoktan 24 saatte kargoya teslim eder. Siparişlerinizin bir kısmı ise fabrika ve tedarikçi firmalardan temin edilerek 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Camasirim.com' a Hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arasında telefon ve e-posta aracılığı ile ulaşarak güvenli, kolay ve sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Çamaşırım.com sadece online olarak satış yapar. Fiziki bir mağazası bulunmamaktadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.