Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları İstanbul

Stil Fabrikası

  • Min. Fiyat
    1.000-2.000 TL

Stil Fabrikası Özellikler

Hizmet İçeriği
Ayakkabı
Teslim Süresi
2 hafta
Minimum Fiyat
1.000-2.000 TL
Özellikler
Özel Yapım

Stil Fabrikası Hakkında

Biz Kimiz?

Biz, ayakkabı olgusunun sizin için kutsallığının bilincinde olan ve hak ettiğinize inandığımız kalitede ve özel itinayla el yapımı ayakkabı üreten, bu işe gönlünü vermiş olan hayal gerçekleştiricileriniziz. Biz kaliteyi işimizin merkezine oturtarak, sizin hayallerinizi önce kağıda sonra kalıba ve en son hayata geçirerek, bu tutkumuzu paylaşan herkesin yaşamına mutluluk getirmeyi kendimize misyon edindik. Kendinizi özel hissettirecek, deri çeşidi, renk, topuk boyu gibi kriterlerin tamamen sizin tercihlerinizle şekillendiği ve tamamen size özel bir ayakkabı üreterek hayallerinizdeki ayakkabıya kavuşmanızı sağlamak bizim yetenek ve uzmanlık alanımız..

Günümüzde maalesef el yapımı ayakkabı kavramının günden güne kaybolduğunu üzülerek gözlemliyoruz. Eskilerin sıkça kullandığı “el emeği göz nuru” ayakkabılar yerini, neredeyse birkaç kullanımdan sonra kalitesini ele veren ve sizi yavaş yavaş terk etmeye başlayan, düşük kaliteli malzemeden yapılan ayakkabılara bırakmış durumda. Kaliteli malzemeden yapılmış, hakiki derinin verdiği rahatlık ve şıklığı hak ettiğine inanan tüm ayakkabı tutkunlarına hitap eden bizler, ayakkabıda kalite olgusunu tekrar hayatlarımıza sokmayı ana hedefimiz olarak benimsedik.

“Ayakkabı aşktır, tutkudur” ilkesinden yola çıkarak, bizimle bu tutkumuzu paylaşan, daha iyisine layık olduğuna inanan ayakkabı tutkunlarına hayallerindeki kalite ve tasarımı sunmayı amaç edindik. Böylece kalbinin derinliklerinde bir yerde tamamen kendisine özel yapılmış, kaliteli ve rahat bir ayakkabının özlemini duyan her kadına daha yakın olduğumuzu umut ediyoruz.

Peki bugüne kadar neler yaptık? Bizleri bugünlere getiren ve ayakkabıyla olan yolculuğumuzda her daim bizlerle birlikte olan müşterilerimizin her biri farklı hikayelere sahiptir. Onları bizlerle buluşturan ve hayallerinde resmettikleri ayakkabıya kavuşma arzusunun arkasında yatan başka başka hikayeler vardır. Sizin hikayeniz ne?

Örneğin özel bir düğüne giyeceğiniz elbisenin kumaş ve renginde bir ayakkabıya mı ihtiyacınız var? Mükemmel olması gereken o en özel gününüzde gelinliğinizi tamamlayacak mükemmel ayakkabıyı mı arıyorsunuz? Yoksa kendi numaranızda ayakkabı bulmakta zorlanıyor musunuz? Bir de kendi seçtiğim renk ve deriden olursa hiç fena olmaz mı diyorsunuz? Ya da ayaklarınızı vurmayacak hem şık hem rahat bir ayakkabının varlığına olan inancınızı yitirdiniz mi?

Hayallerinizi süsleyen ayakkabı ve hikayeniz her neyse, lütfen bizimle paylaşın ve bu hayalinizi birlikte gerçekleştirelim. Çünkü biliyoruz ki ayakkabı aşktır, mutluluktur, sadece size ait apayrı bir hayal dünyasıdır…

Stil Fabrikası Ekibi

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Libadiye Cd. Göztepe Soyak Sitesi 4/77 K.Çamlıca

  • Haritadaki Konumu

    Stil Fabrikası Yol Haritası

Stil Fabrikası Yorumları (2)

Adelina & E

Düğün Tarihi: 12.09.2015

ayakkabılar çok rahat, bütün gece giysen dans etsen

Hilal & Ünal

Düğün Tarihi: 03.05.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

(Görsel No: D161082) Bu ayakkabının başka bir rengini yapıyor musunuz acaba?

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.