Gigi Brides Özellikler

Hizmet İçeriği
Aksesuar
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel Yapım

Gigi Brides Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Aksesuarlar

Gelin Tacı

Gigi Brides Hakkında

Gigi Brides şirketi, “harika gelin ayakkabıları ve aksesuarlarını nereden bulabilirim?” sorusunun yanıtı olarak Gigi Brides diyoruz! Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan firmamız lüks gelin aksesuarları konusunda deneyimli bir ekiple çalışıyor. Kendi tasarımlarımızı özenle hazırlıyor ve sunuyoruz. Düğünlerin güzelliğine yakışır, kaliteli ve uzun ömürlü aksesuarlar üretmekten büyük mutluluk duyuyoruz! Özel gününüzü daha da güzelleştirmek için bizi ziyaret edin! En mutlu anlarınızda size özel tasarlanmış aksesuarlara sahip olmak isterseniz biz hazırız.

Deneyim
Gigi Brides uzun yıllardır Bursa gelin ayakkabısı ve aksesuarları satan yerler içerisinde kendi aksesuarlarını tasarlayan ve hizmet veren bir firma. Yetenekli ekibimizle çıktığımız bu yolda lüks ve ışıltılı aksesuarlarla gelinlere eşlik ediyoruz. Düğünleriyle ilgili küçük detayları önemseyen, şıklığından ödün vermek istemeyen her gelin adayını bizimle görüşmeye davet ediyoruz! Yıllardır hizmet vererek mutluluklarını paylaştığımız gelinlerimizin arasına siz de adınızı yazdırabilirsiniz.

Hizmetler
●Özel yapım gelin aksesuarları ve ayakkabılarında bizi tercih ederek düğününüzde ışıldayabilirsiniz. Gigi Brides, her zaman ışıltısını kendisiyle birlikte taşımaktan keyif duyan zarif gelinlerimizin tercihi oluyor. Siz de düğün gününüzde aksesuarlarımızın da yardımıyla parıldayabilirsiniz!
●Alanında uzman bir ekiple yapacağınız görüşmeler doğrultusunda hedefi on ikiden vuran bir tasarıma sahip olabilirsiniz! Gelin tacı, kolye ve daha birçok taşlı aksesuarda büyüleyici tasarımlarla sizi buluşturuyoruz.
●Düğününüz için gerekli tüm hazırlıkları yaptıysanız sıra güzelliğinizi ortaya çıkaracak gelin ayakkabısı ve aksesuarlarını seçmekte! Bu konuda size ekibimizle birlikte destek oluyoruz. Şık ayakkabı ve aksesuarlardan oluşan portföyümüzdeki Gigi Brides ürünleri sizi bekliyor!
●Kaliteli işçilik ve kararma yapmayan taşlarla oluşturduğumuz gelin taçlarına ek olarak saç aksesuarı, kolye ve ayakkabı aksesuarı tasarımlarımıza verdiğimiz güzel isimlerle kataloğumuzu renklendiriyoruz.

Bir düğünü planlama aşamasında ayrıntıların her zaman önemli olduğunu biliyoruz. Biz de bu ayrıntıları güzelleştirmeyi kendimize görev edindik! En güzel gelinlere hizmet vermekten ve düğünlerinde onlara eşlik etmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Siz de aksesuarlarımızı tercih ederek herkesi büyüleyebilir ve şıklığınızdan söz ettirebilirsiniz. Nilüfer'de gelin aksesuarı fiyatları ve Gigi Brides’ın ürün yelpazesiyle ilgili detaylı bilgi almak için ücretsiz formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Odunluk Mah. Liman Cad. Kızılay Plaza K:10 D:104 Suryapı Karşısı Nilüfer/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.