Bekir Seven

Svn Classic

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

 • Bekir Seven
  Firma Sahibi

  Düğün ve otellere kiralanır

Svn Classic Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.000-3.000 TL

Svn Classic Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Svn Classic Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü araç kiralama

Svn Classic Sıkça Sorulan Sorular

 • Araç Türleri

  Klasik araba

Svn Classic Hakkında

Svn Classic, tüm zamanların en gözde klasik araba modellerinin yer aldığı bir filoyla ve sürdüğü arabayı çok iyi tanıyan şoförlerle faaliyet gösteriyor. Antalya gelin arabası kiralama şirketleri arasına hem şık hem de konforlu araçlarımızla giriyoruz. Düğün çiftlerimiz nostalji rüzgarlarının estiği bir yolculukla düğün mekanlarına varmak ve muhteşem fotoğraflara konu olmak için Svn Classic araçlarını tercih ediyor. Aynı zamanda otellerle de çalışan ekibimiz, seçkin ve profesyonel hizmetiyle müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Deneyim
Klasik arabalara olan tutkumuzla ve bu konudaki engin bilgimizle faaliyet gösteriyoruz. 40’lar ve 50’lerden bu yana popülerliğini koruyan, zamansız şıklığa sahip bu arabaların bakımını en iyi şekilde yapabilecek uzmanlığa sahibiz. Arabalarımızla birlikte sağladığımız şoförlük hizmeti de uzun yıllara yayılan yol deneyimine sahip, konforlu bir yolculuğun kapılarını size açan usta şoförlerimiz tarafından veriliyor.

Hizmetler/Kategoriye Özel
Antalya klasik gelin arabası hizmeti almak isteyen çiftlerimizi araçlarımıza göz atmaya davet ediyoruz. İsteklerinize ve düğün konseptinize en uygun gelin arabasını bulmanız için size yardımcı olmak en temek görevimiz. Rüyalarınızı süsleyen aracı bulmak için bize hayallerinizdeki görüntüyü anlatmanız yeterli. Renk ve modelden araç içi imkanlara her açıdan sizi tatmin edecek klasik araba modelleri Svn Classic bünyesinde yer alıyor.

Koleksiyonumuzda 1940’ların gözde aracı DeSoto Custom ve 1950’den bu yana şıklığını koruyan Chevrolet Bel Air gibi tüm zamanların en çok beğenilen klasik araba modelleri yer alıyor. Hem üstü açık hem de üstü kapalı modellere sahip olmamız sayesinde beklentilerinizi geniş bir yelpazeyle karşılayabiliyoruz. Svn Classic’le birlikte çalışmayı tercih eden çiftlerimiz aynı zamanda özel şoför hizmetimizden de yararlanabiliyor.

Eski filmlerden çıkıp gelmiş gibi hissedeceğiniz, tüm gözleri üzerinize toplayacağınız bir düğün için gelin arabası seçiminiz çok önemli. Svn Classic bünyesinde size sunduğumuz kült araç seçenekleriyle mekana girişiniz tam anlamıyla modern bir klasik tadında gerçekleşecek. Svn Classic’le gelin arabası ve özel şoför ihtiyaçlarınız tek bir çatı altında karşılanıyor. Antalya düğün arabası kiralama fiyatlarımızı öğrenmek, hizmet detaylarımız hakkında bilgi almak ve erkenden rezervasyon yaptırmak için hemen bize ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz aşağıda, fiyat teklifi formumuz yanda yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.