Demirbaşoğlu Rent a Car

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

Konyaaltı, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Düğün Arabası
14 1

Muratpaşa

Düğün Arabası

1.000 TL'den fazla
Şoförlü Araç Kiralama
show oto servis
1

Aksu

show oto servis

Aksu

Cafer Yüce

Hakkında

VIP, ekonomik, özel şoförlü araçlar ile 7 / 24 hizmet.
Kongre, sempozyum, organizasyon, turistik geziler, özel günleriniz, düğün, nişan, gece club transferlerinizde; kiralık Mercedes, BMW vb. düğünlere, transferlere, gezilere, özel günlere.
Profesyonel araç kiralama hizmetleri
* Diğer araçları kıskandıracak şıklıkta gelin arabası

* Profesyonel ve düğün şıklığında ekip arkadaşımız,
şoför, araç içi ikramlarımız ile
araçlarımızın başına gelebilecek bütün mesuliyet tarafımıza aittir.

Aracımız şoförlü kiralıktır.

araçlarımız gelin arabası olarak düğün nişan özel günlere 10 saat süre ile kiralanmaktadır. 10 saati aşan kiralamalarda saat başı 50 Tl ekstra ücret ödeyerek istediğiniz kadar uzatmanız mümkündür. Araçlarımız şoförlü kiralıktır gün içindeki tüm yakıt masrafı müşteriye aittir. İsterseniz ücret karşılığında bebekli, çiçekli olarak süsleme yapabilmekteyiz. İsterseniz kendi çiçekçinizde de süsletebilmektesiniz. Şoförlü araç kiralamanın size kazandırdığı artıları merak ediyor musunuz?
1. Kiralamış olduğunuz şoförlü aracın gün içinde karşılaşacağı kaza ve arıza gibi tüm olumsuzluklarını biz üstleniyoruz, size maddi manevi hiç bir yaptırım yansıtmıyoruz ve arıza ya da kazaya uğramış aracın yerine en kısa zamanda yeni bir araç göndererek gününüze devam etmenizi sağlıyoruz.
2. Deneyimli ve prezantabl şoförlerimiz sayesinde düğün esnasında zarf için önünüze atlayacak kişilerli engelleyerek rahat bir yolculuk yapmanızı sağlar. Antalya trafiğindeki olumsuzluklarla, düğün telaşı içinde uğraşmak zorunda kalmazsınız.
3. Düğün günü esnasında yoğun Antalya trafiğinde park yeriyle manevra yapmakla uğraşmaz, gideceğiniz yerin kapısında iner ve dönüşte yine kapıdan alınırsınız.
Demirbaşoğlu grup dizi, klip, film, reklam çekimlerine kiralık karakter ve aksesuar araçlar temin eden ve en fazla tercih edilen bir kuruluştur. Gelin arabası kiralama firmamız, geniş portföyü ile hizmetinizdedir. Demirbaşoğlu grup dizi, film, reklam çekimi ve gelin arabası kiralama sektöründe, kısa bir sürede şirketleşerek pazar payını önemli ölçüde büyütmüştür.

İletişim

Hicran Demir

  • Adres: Gürsu mah. 381 sokak No:7 B-7 Konyaaltı/Antalya

Demirbaşoğlu Rent a Car Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!