Çağlayan Rent a Car

Vizyonumuzu ve misyonumuzu oluşturan değerlerin en başında gelen; kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Çağlayan OTOMOTİV oto kiralama rentacar Hizmetleri olarak uzun yıllar otomotiv sektöründe değişik konumlarda hizmet vererek toplum için değer yaratarak sürekli gelişen kurumsal yaratıcı ve güvenilir bir hizmet vermek amacıyla araç kiralama hizmeti sektöründeki yerini almıştır.

Müşterilerin, kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan ve bu doğrultuda hizmet kalitesini en üst düzeye çıkartarak bilgi ve tecrübelerimizi tüm imkan ve olanaklarımızı Türk ve Dünya işletmelerine sunmaktır.

Şirketimiz izmir merkezli olmasına karşın müşterilerinin talep ve arzuları üzerine izmir adnan menderes havalimanı, olmak üzere bizzat kendi ekibi ve ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.

Geniş araç filomuzla, istediğiniz özelliklerde ekonomik sınıfın yanı sıra orta ve lüks gruplarla da araç kiralayabileceğiniz gibi şirketlere yönelik uzun dönem operasyonel araç kiralamada şirketimiz müşteri odaklı çalışmalar yapmaktadır.

Hedefimiz;

Çağlayan oto kiralama Hizmetleri Oto Kiralama da uluslararası bir marka olmak ve uluslararası oto kiralamada referans gösterilen bir güce ulaşmaktır.
Çağlayan Rent a Car
Nostaljik Gelin Arabası
14

Muratpaşa

Nostaljik Gelin Arabası

Nostaljik Gelin Arabası Biz Türkiye’nin klasik otomobil arşivini hemen heme...

Cabrio Vosvos Gelin Arabası
9

Muratpaşa

Cabrio Vosvos Gelin Arabası

Antalya’da gelin arabası için klasik araba seçeneği olarak Cabrio Vosvos ge...

Antalya Beyaz Klasik Gelin Otomobili
11 1

Konyaaltı

Antalya Beyaz Klasik Gelin Otomobili

Düğünleriniz, özel günleriniz, tanıtım ve reklam kampanyalarınız için klasi...

Kiralık Vosvos
11

Muratpaşa

Kiralık Vosvos

Vosvos Sevdası olanları burayı okurken bile heyecanlanıyor! Son model bir s...