Antalya Gelin Arabası

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Kepez, Antalya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellik

  • Şoförlü Araç Kiralama
  • Süsleme Hizmeti

Sorular

  • Araç Türleri Binek araç

Hakkında

Mutlu bir hayat için ilk adımı atacağınız özel günlerinizde, gelin arabası hizmeti verecek profesyonel bir firma arayışındaysanız; sizlere Antalya Gelin Arabası firmamızı tanıtmak isteriz. Yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız, güler yüzlü hizmeti ve son model arabalarıyla ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyor. Tamamen içinize sinen bir süreç yönetebilmek için titiz bir çalışma yürütüyor, size memnuniyetinizi yükseltecek imkân ve fırsatlar sunuyoruz.

Güvenli ve sorunsuz bir gün geçirebilmeniz için tüm araçlarımızın bakımlarını zamanında yaptırıyor, belgeleriyle beraber eksiksiz bir şekilde size teslim ediyoruz. Düğün hazırlık sürecindeki sorumluluğunuzu biraz olsun almak ve yoğun geçecek düğün gününüzde gelin arabası hizmetimizden kusursuz bir şekilde yararlanmanız için her detaya dikkat ediyoruz.

Kiralayacağınız araca karar verdikten sonra dilerseniz profesyonel ve tecrübeli şoför hizmetimiz de yararlanabilirsiniz. Bu sayede değerli günlerinizde sizi ya da bir yakınınızı da araç sürme derdin de tamamen kurtarmış oluyoruz. Kısacası siz detaylı düşünmekle zaman kaybetmeyin ve özel anlarınızın tadını çıkarın!

Bir çiçekçi ya da organizasyon firmasıyla iş ortaklığı kurarak aracınızı istediğiniz şekilde süsleyebiliyoruz. Doğal çiçek ve balonlar yerleştirererek son görünümüne kavuşturduğumuz aracımızı kullanıma hazır olacak şekilde hemen bizden teslim alabilirsiniz.

Özellikle düğün sezonunda araçlarımızın çok rağbet gördüğünü ve düğünler için sıkça tercih edildiğini söylemek isteriz. Bu nedenle bizimle düğünüze bir hafta kala iletişime geçmeniz gerektiğini belirtelim. Bu şekilde herhangi bir mağduriyet yaşamayacağınızın garantisini verebiliriz.

Antalya düğün arabası kiralama fiyatlarımızın da bütçenizi zorlamayacağından eminiz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için yapmanız gereken şeyi hemen söyleyelim; sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ formunu doldurmak. Form dışında sayfadaki telefon numarası üzerinden veya ‘’E-posta Gönder.’’ Seçeneğiyle de bize ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Altınova Sinan Mah. 26. Sokak No: 4 Kepez / Antalya

Antalya Gelin Arabası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!