• Min. Fiyat
  5.000-7.500 TL

Ekiple Tanışın

 • Erkan Galip
  Firma Sahibi

Yüzen Ev Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Yüzen Ev Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Yüzen Ev Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Hayır

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Yüzen Ev Hakkında

Yüzen Ev Gölbaşı Ankara’da 2015 senesinden bugüne kadar sıra dışı konseptlerle evlilik teklifi organizasyonunu üstlenen başarılı bir firma.Aşkınızı Mogan Gölünün serin maviliğiyle ölümsüzleştirmek istiyorsanız tekne üzerinde romantik bir evlilik teklifi organizasyonu tam da aradığınız deneyim olabilir çünkü bu deneyim sıradanlıktan uzak, eşsiz bir romantizm sunuyor.Tekne evlilik teklifi organizasyonları, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz özel anlar sunmanın yanı sıra, romantizmi zirveye taşıyor.Mogan Gölünün huzur veren manzarası, güneşin batışı ve sizin özel teklifinizle birleşerek muazzam bir atmosfer oluşturacak.

Deneyim

Yüzen Ev, 4 kişilik alanında uzman, profesyonel isimlerden oluşuyor. Ankara evlilik teklifi Yüzen Ev organizasyonlarının muhteşemliği bu kadroyla gerçekleşiyor. Tekne kullanımından süslemesine kadar her detayı ince eleyip sık dokuyan ekibimiz planlamanın yürütülmesi konusunda oldukça tecrübeli ve donanımlı. Ankara’da henüz tek olan evlilik tekliflerinin mimarı olan ekibimiz güçlü iletişim, güler yüzlü hizmetle görevlerini sürdürüyor.

Hizmetler

Bütçeye göre farklı paket seçeneklerimiz bulunuyor. Çift talep ederse VIP araç ile ulaşım sağlanıyor.

● Marina Paket Süre : 1 saat boyunca Mogan Göl'ünde sabit durarak hizmet verilen paket türü. Isıtmalı kapalı alanı, ışıklandırma ve ses sistemi bulunuyor. Tekne, masa ve balon süslemesi yapılıyor. Sınırsız çay, kahve ikramı ve pasta ikramı sağlanıyor. Servisten sorumlu garson bulunuyor. “Kabul ediyorum.” sözcüklerinin heyecanını ve mutluluğunu yansıtan kareler fotoğraflanıyor. Sinematik video klip gösterimi gerçekleşiyor.

● Vira Paket: 1,5 saat boyunca Mogan Göl'ünde sabit durarak, 45 dakika seyahat ederek hizmet verilen paket türü. Isıtmalı kapalı alanı, ışıklandırma ve ses sistemi bulunuyor. Tekne, masa ve balon süslemesi yapılıyor. Kırmızı et ya da beyaz et seçeneğinden oluşan 2 kişilik yemek servisimiz ve servisten sorumlu garsonumuz bulunuyor. Sınırsız çay, kahve ikramı ve pasta ikramı sağlanıyor. Teklif anında romantizmi güçlendirmek için 7 adet gülden oluşan buket hazırlanıyor. “Kabul ediyorum.” sözcüklerinin heyecanını ve mutluluğunu yansıtan kareler fotoğraflanıyor. Sinematik video klip gösterimi gerçekleşiyor.

● Amor Paket: 2 saat boyunca Mogan Göl'ünde sabit durarak, 1 saat 15 dakika seyahat ederek hizmet verilen paket türü. Isıtmalı kapalı alanı, ışıklandırma ve ses sistemi bulunuyor. Tekne, masa ve balon süslemesi yapılıyor. Kırmızı et ya da beyaz et seçeneğinden oluşan 2 kişilik yemek servisimiz ve servisten sorumlu garsonumuz bulunuyor. Sınırsız çay, kahve ikramı ve pasta ikramı sağlanıyor. Teklif anında romantizmi güçlendirmek için 11 adet gülden oluşan buket hazırlanıyor. “Kabul ediyorum.” sözcüklerinin heyecanını ve mutluluğunu yansıtan kareler fotoğraflanıyor. Sinematik video klip gösterimi gerçekleşiyor.

Siz de sevgilinize unutulmaz bir sürpriz yapmak ve aşkınızı Mogan gölünde sıra dışı bir teklifle taçlandırmak istiyorsanız, Ankara evlilik teklifi organizasyon fiyatları hakkında iletişim numaramız üzerinden veya “Ücretsiz Teklif Al” formu üzerinden hayalinizdeki anı planlamak için bize ulaşabilirsiniz.Ödemeleri nakit ve banka havalesi olarak tercih ediyoruz. Anlaşma esnasında teminat olarak kapora alıyor, geri kalan ödemeyi organizasyondan sonra talep ediyoruz.

İletişim

 • Telefon::

  0312 963 32 24

 • Adres::

  karşıyaka mah haymana yolu bulvarı no 26 mogan parkı içi yelken kulübü içi gölbaşı ankara

 • Haritadaki Konumu

  Yüzen Ev Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.