Evlilik Teklifi Ankara

VIP Evlilik Teklifi

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

VIP Evlilik Teklifi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

VIP Evlilik Teklifi Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

VIP Evlilik Teklifi Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Yıl Dönümü

VIP Evlilik Teklifi Hakkında

2009 yılından beri organizasyon sektöründe başarıyla varlığını sürdüren bir firmayız. Her geçen gün kendimizi daha da geliştirmeye özen gösteriyor, hizmet sunarken önceliği daima çift memnuniyetine veriyoruz. VIP Evlilik Teklifi isimli markamızla bugüne kadar pek çok çiftin hayatına sihirli dokunuşlarımızla katkıda bulunduk. Belki de hizmetimizle mutlu edeceğimiz sıradaki şanslı çiftimiz sizsiniz. Eğer hayalinizin ötesinde bir evlilik teklifi anı hayal ediyorsanız, doğru yerdesiniz.

Ankara evlilik teklifi organizasyon firmaları arasında zengin konseptlerimizle ön plana çıkıyoruz. İskelede, teknede, lüks bir otelde, sinema salonunda, VIP locada, açık ya da kapalı alanlarda, doğal güzelliğiyle ön plana çıkan Tuz Gölü üzerinde düşlerinizi süsleyen bir an yaşamanıza yardımcı oluyoruz. İster Ankara’da isterseniz de farklı illerde size eşlik ediyoruz. Bize nasıl bir evlilik teklifi anı hayal ettiğinizi anlatmanız, hizmet konseptinizi belirlememizde yardımcı oluyor. Eğer aklınızda bir fikir yoksa, zengin içeriklerimiz size mutlaka yol gösterecektir.

Konseptlerimiz kadar konseptlerin içinde sağladığımız hizmetler de oldukça zengin. Her şeyi size özel olarak hazırladığımızı özellikle belirtmek isteriz. Konseptlerimizde mekan ve mekana bağlı sunduklarımız farklılık gösterse de genel olarak içeriklerimizden kısaca bahsetmek isteriz. Geliş yolunuza mutlaka kırmızı halı sermeyi öncelik ediniyoruz. Halının etrafını da fenerlerle aydınlatıyoruz. Sizi volkan ve meşaleler ile karşılıyoruz. Belirlediğiniz renk doğrultusunda sevgilinizin baş harfinden oluşan helyum gazlı balon, renkli normal balonlar, strafor yazı ve tüllerle bulunacağınız ortamı süslüyoruz. İster yemekli isterseniz de kokteyl hizmeti almayı tercih edebilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda ikram menüsü hazırlıyoruz. Yemek yiyeceğiniz masayı ve alanı şamdanlar, aynalı yemek takımları, gül yaprakları ve mumlarla donatıyoruz. Tüm bu anlarınızı ölümsüzleştirmek için tabii ki profesyonel fotoğraf ve video çekimi yapıyoruz.

Siz de Ankara evlilik teklifi yapılacak mekanlar arasında bir türlü karar veremiyorsanız, gelin size yol gösterelim. Hem mekan hem de organizasyon anlamında destek sağlayarak unutulmaz bir anı kazanmanıza yardımcı olalım.

Bize ulaşmak, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfada yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Nenehatun Cad. Barbaros Mah. No: 4/A Küçükesat - Çankaya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.