Konu Başka Risto Nozze

Mesaj Gönder

0312 963 35 60

E-posta Gönder

 • Gölbaşı, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Satış Yetkilisi

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

Konu Başka Risto Nozze Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Konu Başka Risto Nozze Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Konu Başka Risto Nozze Sık Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet


Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet


Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır


Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Tüm Sorular

Konu Başka Risto Nozze Hakkında

Beraberliğini bir adım öteye taşımak isteyen çiftlerimizi, benzersiz bir evlilik teklifi organizasyonu için Konu Başka Risto Nozze’e bekliyoruz! Genç aşıklarımızı, sıra dışı fikirler ve yaratıcı içeriklerimizle karşılıyoruz. Uzman kadromuzla birlikte, organizasyonunuzun tüm detaylarını itinayla tasarlıyoruz. Taleplerinize uygun farklı paket alternatifleri sunuyoruz. Doğanın içindeki mekanımızı, mutluluk nidaları ve içten gülümsemelerinizle dolduruyoruz.

Deneyim
Ankara Gölbaşı evlenme teklifi yapmak üzere mekan ve firma arayışında olan gençlerimizi, Konu Başka Risto Nozze uzmanlığıyla karşılıyoruz. Arzularınızı dikkatle dinliyoruz ve size romantik anlar yaşatmak üzere, dekorasyondan araca, çiçekten sis makinesine kadar her ayrıntıyla yakından ilgileniyoruz. Deneyimli ve güvenilir ekip arkadaşlarımızla birlikte, partnerinizi şaşırtacak eşsiz organizasyonlara imza atıyoruz.

Hizmetler / Kategoriye Özel
Ankatra Gölbaşı restaurant evlilik teklifi hayalinizi, Konu Başka Risto Nozze’nin modern tasarımıyla dikkat çeken restoranında gerçek kılıyoruz. Mekanımızı, talepleriniz doğrultusunda dekore ediyoruz. Kalpten bir “Evet!” sesini duyacağımız biricik organizasyonunuza, canlı müzik orkestramızla romantik ezgiler ekliyoruz. Yarınlara taşımak adına, neşenizin her anını fotoğraf ve video karelerine sığdırıyoruz. Restoranımızda, özel anınıza tat katacak kokteyl ve yemekli menüler servis ediyoruz.

Ek Hizmetler
Talep üzerine, beraberliğinizin şahidi gökyüzünü havai fişeklerle renklendirebiliyoruz. Sis makinesi sayesinde, ortama gizemli ve gösterişli bir hava katıyoruz. Romantik anlarınızdan oluşan slayt gösterisi hazırlayarak size duygu dolu anlar yaşatıyoruz. Volkan gösterisiyle kutlamanızı hareketlendirirken, dilek feneriyle büyülü bir dokunuş yapıyoruz. Bünyemizde, VIP araç ve host hizmeti sağlıyoruz. Organizasyon paketinizi, minik armağanlarla tamamlıyoruz.

Konu Başka Risto Nozze olarak, farklı konsept seçeneklerimiz ve yenilikçi hizmet anlayışımız sayesinde, akıllarda iz bırakan eşsiz evlilik tekliflerinin sahnesi oluyoruz. Sektördeki yenilikleri yakından takip ediyoruz ve arzularınıza göre kişiselleştirdiğimiz sürpriz organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Kusursuz bir evlilik teklifi Ankara Gölbaşı Konu Başka’da olur diyoruz. Dilerseniz telefon numaramız aracılığıyla bize ulaşabilir veya “ücretsiz fiyat teklifi” almak için sayfadaki iletişim formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0312 963 35 60
 • Adres:

  İncek Mahallesi, Yıldız Sokak no:11/1

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Konu Başka Risto Nozze Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.