Evlilik Teklifi Ankara

Göksev Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Sevinç Hanım
    Firma Sahibi

Göksev Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Göksev Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Göksev Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Doğa

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Göksev Organizasyon Hakkında

Sevgilinizle birlikte oldukça romantik ve özenle hazırlanmış bir evlilik teklifi organizasyonu hayal ediyorsanız, Göksev Organizasyon olarak bunu size sağlamaya hazırız. İşinde uzman kadromuz ve planlı çalışmalarımızla siz de unutulmaz bir evlilik teklifi hatırası edinebilirsiniz.

Nişan, düğün, doğum günü, kına gecesi ve bekarlığa veda gibi çok sayıda organizasyon için hizmet veren bir firmayız. Elbette evlilik teklifinizde de size yardımcı oluyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde önce beklentilerinizin neler olduğunu öğreniyor, ardından size fikir veriyoruz. Hizmet içeriklerimizden bahsediyor ve daha önceki çalışmalarımızı da örnek olarak gösteriyoruz.

Nasıl bir teklif edeceğinize önceden karar verdiyseniz bize detayları ve isteklerinizi anlatabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda hazırlıklara başlıyoruz. Eğer aklınızda bir fikir yoksa size korku tünelinde, karakoke alanında, restoranlarda, açık ve kapalı pek çok yerde çeşitli teklif konseptleri öneriyoruz. Verdiğiniz karar doğrultusunda da hazırlıklara başlıyoruz.

Evlilik teklifleri elbette çok romantik bir atmosferde oluyor. Bunun için bulunduğunuz yeri aşkın da rengi olan kırmızı renk ağırlıklı bir şekilde süslüyoruz. Balonlar, mumlar, şık yemek takımları, gül yaprakları ve pasta mutlaka ortamda bulunuyor. İsteğinize bağlı olarak yer volkanları ve konfetilerle de teklif anınızı güzelleştirebiliyoruz. İstediğiniz şarkıları fonda çalıyor, her şeyin baştan sona istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Sizin yerinize her şeyi titiz bir şekilde planlıyoruz. Geriye sizin sadece “Benimle evlenir misin?” diye sormanız kalıyor.

Siz de Ankara evlilik teklifi organizasyon firmaları arasında yer alan şirketimizin şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada yer alan iletişim formumuzu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak kısa sürede kolayca bize ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda iletişime geçmek, tanışmak ve davetinizi planlamak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.