Es Tasarım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Es Tasarım Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Es Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Es Tasarım Hakkında

Kızılcahamam’da hizmet verdiğimiz Es Tasarım bünyesinde bugüne kadar çok sayıda organizasyon için içerik oluşturduk. Tecrübelerimiz doğrultusunda gerektiğinde yol gösterdik. Hizmet sunarken ise esas önceliğimiz her zaman sizi en iyi şekilde memnun etmek.

Evlilik teklifi organizasyonları bizim için çok kıymetli. İki aşığın hayatlarını birleştirmeye karar verdikleri o an oldukça eşsiz. Bu nedenle hem sevgilinizi mutlu edecek hem de hayalini kurduğunuz anı size yaşatacak bir organizasyon içeriği oluşturmaya hazırız. Eğer siz de rüyalarınızın gerçeğe dönüşmesine hazırsanız, buradayız. İstediğiniz yerde organizasyonunuzu düzenleyebiliyoruz. Mekan konusunda herhangi bir sınırlamamız yok.

Organizasyonunuzun içeriğini tamamen sizin istek ve zevkleriniz doğrultusunda oluşturuyoruz. Kırmızı ya da başka renk bir halıyla giriş yolu hazırlıyor etrafını mumlarla sarıyoruz. Her zaman kaliteli ekipmanlar ve aksesuarlar kullanıyoruz. İsteğinize bağlı olarak pankart hazırlıyoruz. Mum ışığında yemek yiyebileceğiniz şahane bir ortam oluşturuyoruz. Tabii ki pastamız da var. Eğer yemekli bir menü tercih etmezseniz ikram seçeneğimizi de değerlendirebilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak canlı müzik desteği de sağlayabiliriz.

Sevgilinizle birlikte organizasyonunuzun yapılacağı alana geldiğinizde eminiz ki sevgiliniz de en az sizin kadar heyecanlanacak. Sizi yer volkanlarının patlamasıyla karşılıyoruz. Bu esnada tek yapmanız gereken yere diz çökerek “Benimle evlenir misin?” diye sormak. Aldığınız olumlu cevap sonrası birbirinize sarılma anlarınızı fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştiriyoruz. Yıllar sonra bile hatırlayacağınız bu eşsiz anı bizimle planlamak ister misiniz?

Ankara evlenme teklifi edilecek yerler ve firmalar konusunda bir araştırma içerisindeyseniz mutlaka bizi de değerlendirme listenize almalısınız. Hizmetlerimiz, farklı konseptlerimiz ve her bütçeye uygun fiyatlarımızla tanışmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Sayfanın yan tarafında bulunan bilgi formunu eksiksiz doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.