Evlilik Teklifi Ankara

Agapi Et & Balık Restaurant

Firma kapanmıştır
Agapi Et & Balık Restaurant

Agapi Et & Balık Restaurant Hakkında

Şimdi gözlerinizi kapatın ve o büyülü günü hayal edin. Karşınızda müstakbel eşinizin gülen yüzü, masa etrafında sevdiğiniz herkes… Agapi Restaurant Ankara adresimizde bu özel günde size ev sahipliği yapmak ve unutamayacağınız anılar armağan etmek istiyoruz. 2017 En İyi Balık Restoranı Ödülü’nü aldığımız mekanımızda, zeytinyağlı meze seçeneklerimizle de herkesi etkilemeyi başarıyoruz.

●Deneyim
Alanında uzman profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bu sayede ortaya çıkardığımız işte de harikalar yarattığımızı biliyoruz. Bizim için sektöre adım attığımız ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti çok önemli oldu. Bu bakış açısıyla kurduğumuz sistemimizde de her zaman dikkat çekmeyi başardık. Size, zarafeti, kaliteli hizmeti ve mutluluğu harmanlayarak ortaya muhteşem bir hizmet modeli çıkardık.

●Hizmetler
Mekanınızı tercih eden her çiftin son derece özel hissetmesini istiyoruz. Öncelikle, işe ortamı dilediğiniz gibi süsleyerek başlıyoruz. Sizden teklif detaylarını öğreniyor ve sizin için mekanımızı çok daha etkileyici bir hale getirmeyi amaçlıyoruz. Dilerseniz pankartlar da kullanıyor ve muhteşem fotoğraflarınızın başrolü olmayı başarıyoruz. Ayrıca, hiçbir kutlama pastasız olmaz, diyor ve size leziz pastalar hazırlıyoruz.

Hayatınızın en özel gecelerinden birinde her şey çok daha etkileyici görünsün ve kalıcı izler bıraksın istiyoruz. İşte, tam evlilik teklifi ettiğiniz sırada havai fişeklerle coşkunun daha da artmasını sağlıyoruz. Yürüyüş yolunuza kırmızı halılar seriyor ve size kendinizi çok daha özel hissettiriyoruz. Ayrıca size canlı müzik imkanı da sunuyor ve organizasyonunuzun kusursuz ilerlemesi için personel tahsisi de yapıyoruz.

●Ek Hizmetler
Çankaya evlilik teklifi mekanları arasında her zaman dikkat çekmeyi başarıyor, bunu verdiğimiz kaliteli hizmetlere borçlu olduğumuzu çok iyi biliyoruz. Sizin için kusursuz bir teklif ortamı hazırlıyor ve mekanımızı balonlarla süslüyoruz. Sizi ve aşkınızı en güzel anlatan fotoğraflarla harika bir slayt gösterisi düzenliyor, bu sayede teklifinizin çok daha etkileyici olmasına imkan veriyoruz.

Heyecandan uçuş uçuş olacağınız, yüzünüzden gülümsemeyi bir saniye olsun bırakmayacağınız ve ne yapacağınızı bilemeyeceğiniz o gece, biz de sizinle olmak ve tecrübemizle size yol göstermek istiyoruz. Hemen sayfanın sağ kısmında bulunan “Fiyat Teklifi Al!” butonuna tıklayın ve Agapi Balık Restaurant Ankara ekibiyle kolayca görüşmeye başlayın. Artık ferah bir nefes alabilirsiniz, çünkü mutluluğa bir form kadar yaklaştınız.

Agapi Et & Balık Restaurant Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Agapi Et & Balık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Hayır

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Restoran

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.