Düğün Salonları Tekirdağ

Park Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  40.000 - 60.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Park Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az

Park Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Park Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Park Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Park Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Park Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Park Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Park Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Park Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Park Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Park Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, baby shower, sünnet düğünü, açılışlar, parti, mezuniyet törenleri, kına, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Park Düğün Salonu Hakkında

2005 yılında faaliyete geçtiğimiz günden beri, klişeleşmiş ve özensiz düğün organizasyonları yerine benzersiz organizasyonlar düzenlemeyi hedefliyoruz!

Park Düğün Salonu ailesi olarak düzenlediğimiz her organizasyona önem veriyoruz. Aşkınızın özel olduğunu biliyor ve özel konseptler düzenliyoruz.

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlarınız için farklı masa düzenleri oluşturmamız gerekiyor. Bu yüzden yemeksiz organizasyonlarınızda 600 kişiye kadar davetlilerinize ağırlarken yemekle organizasyonlarınızda 400 kişiye kadar davetlilerinizi ağırlayabiliyoruz.

Davet ve resepsiyonla yanınızda düzenlediğiniz organizasyonun amacına yönelik düzenlemeler ve hayalinizdeki konseptleri tasarlamayı de unutmuyoruz. Şık bir şekilde tasarlanan salonumuzda sade ve abartıdan uzak, şık görünümlü masa ve sandalye süslemelerini yapıyoruz. Çiftçimizin nikah masasını ve salona giriş yapacağı gelin yolunu da tasarlayarak salonumuzda tam bir uyum yakalıyoruz.

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlarınız için farklı menü seçenekleri sunuyoruz. Düğün paketlerimiz dahilinde tercih edebileceğiniz menülerimizden başka, damak tadınıza uygun küçük değişiklikler de yapabiliyoruz. Yemeksiz menülerimizle de konuklarınıza ikramlar sunarken yemekli menülerimiz de ise; ana yemek, ordövr tabağı ve tatlı çeşitleri de servis ediyoruz.

Küçük dostlarımızı da unutmuyor ve gece boyunca sıkılmamaları için çocuk oyun parkımızda eğlenceli anlar getirmelerini sağlıyoruz. Hatta çiftlerimizin istekleri dahilinde animatör arkadaşlarımızla gecenize davet ediyoruz. Sünnet organizasyonlarında ise palyaço, Batman ve Spiderman kostümlü arkadaşlarımız da çocuklarımızı eğlendirmek için bizimle birlikte oluyor...

Bütün bu hizmetlerin yanında düğün organizasyonlarınız için talep ettiğiniz ve hayal ettiğiniz her şey için planlarımızı yaparak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. İhtiyaçlarınız dahilinde ise sözleşmemizi imzalayıp düğün sonrasında karşınıza ekstra masraflar çıkarmıyoruz. Yani evlenecek olan çiftlerin bizimle düğün öncesinde son görüşmede belirlenen fiyattan daha fazla bir şeye ihtiyacı olmuyor!

Eğer siz de Çorlu Park Düğün Salonu benim tercihim diyorsanız formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle Çorlu Park Düğün Salonu fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz...

Ekiple Tanışın

 • Bilgi İşlem Sorumlusu

İletişim

 • Adres::

  Reşadiye Mah. M. Kemal Cad. (MTA Blokları Karşısı) Çorlu

 • Haritadaki Konumu

  Park Düğün Salonu Yol Haritası

Park Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Gülşen & Sercan

Düğün Tarihi: 15.08.2015

1500 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdim hem acık hem kapalı alanları kullandım ulaşımı rahat ve kolaydı toplu taşıma aracı vardı masa düzenlemeleri süslemeler gerçekleştirmedik ikramlı bir organizasyondu ve ikramları tazeydi pist alanı geniş ve rahattı kolon yok ses sistemi ve orkestrası... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.