Coşkun Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Coşkun Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Coşkun Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL

Coşkun Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Coşkun Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Coşkun Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Coşkun Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Coşkun Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır.


Coşkun Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Coşkun Düğün Sarayı 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Coşkun Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Coşkun Düğün Sarayı düğün dışında açılışlar, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, parti, nişan, baby shower, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, kına, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Coşkun Düğün Sarayı Hakkında

Evlilik iki kişinin umut dolu bir geleceğe yelken açmasıdır. Bu yolculuk ve en özel maceranızda ilk adım ise düğün töreni… Biz de Coşkun Düğün Sarayı Çorlu’daki adresimizde, sizin mutluluğun başlangıç noktası olmak için çalışıyoruz! En güzel anlarınızda konuklarınızı ağırlamak ve aşkınıza şahitlik etmek için sizi bekliyoruz. Biz heyecanlıyız, ya siz?

Hayalinizdeki düğün törenini düşünüyorsunuz, değil mi? Haydi, hemen hazırlıklara başlayalım ve tüm düşlediklerinizle gecenizi benzersiz kılalım. Bunun için alanında uzman ekibimiz ve organizasyon sorumlularımızla birlikte çalışıyoruz. İsteklerinizi öğrendiğimiz görüşmeler düzenliyor, 750 kişilik salonumuzun kapılarını aileniz ve dostlarınıza açıyoruz. Masallardaki gibi bir tören için beyaz ile altın sarısı renkleri tercih ederek dekore ettiğimiz salonumuzun mimarisi son derece görkemli ve gösterişli. Üstelik konseptinize uygun renklerdeki fiyonklar, masa sandalye süslemeleri, çiçekler, balonlar, mum ve şamdanlarla davet alanını da stilize ediyoruz. Yuvarlak ve dikdörtgen masalar kullandığımız davet alanında, konuklarınızın rahatı ve konforu için son düzenlemeleri de yaptığımızda, ziyafet için her şey hazır oluyor. Ayrıca nikah masası ve gelin yolu dekorasyonunu da yapmayı unutmuyor; yüksek tavanlı, 2 katlı salonumuzda herkesin görebileceği bir konumda olmanızı sağlıyoruz.

Coşkun Düğün Sarayı’nda davet menüleri de ekibimiz tarafından hazırlanıyor. Taptaze malzemelerle hazırladığımız; çeşit çeşit ikramları, uzun yemek listeleri ve düğün pastasını konuklarınıza sunuyoruz. Şölen havasında geçecek bir gece için orkestramız da sahnede yerini aldı. Gelin odasında son hazırlıklarınızı tamamladığınızda, ilk dans için sahnede yerinizi almanızın tam zamanı. Çekim ekibimiz gelin yolunda her anınızı kaydetmek için bekliyor. Acele etmeyin, hazır olduğunuzda volkan ve konfeti şovları arasından sahneye geçin…

Bir an önce harekete geçmek istediğinizi biliyoruz, bu yüzden Coşkun Düğün Salonu Çorlu iletişim formuna sayfanın üst kısmında yer verdik! Siz, hâlâ neyi bekliyorsunuz?

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kazımiye Mah. Salih Omurtak Cad. İstanbul Kısmı Trend Arena Karşısı No: 34/B Çorlu / Tekirdağ

 • Nasıl gelinir?

  Çorlu Trend Arena AVM karşısı iş Bankası yani

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Coşkun Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.