Beyaz Saray Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beyaz Saray Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Beyaz Saray Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Beyaz Saray Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Beyaz Saray Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Beyaz Saray Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Beyaz Saray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Beyaz Saray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Beyaz Saray Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Beyaz Saray Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Beyaz Saray Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beyaz Saray Düğün Salonu düğün dışında kına, kurumsal etkinlikler, açılışlar, sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet törenleri ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Beyaz Saray Düğün Salonu Hakkında

Düğünümüz, yaşamımızın dönüm noktalarından biridir. Hayat boyu birlikte olacağımız kişiyi seçiyoruz ve hep hayalini kurduğumuz gerçek mutluluğu yakaladığımıza inanıyoruz. Bütün bu güzel hislerin yanında bir de düğününüzü planlamak için telaşa kapılıyorsunuz çünkü her şeyin mükemmel olmasını istiyorsunuz. Tam da bu noktada sizin omuzlarınızdan büyük bir yükü alıyoruz ve kusursuz bir Tekirdağ düğünü düzenlemek için sizi harika bir düğün mekanıyla tanıştırıyoruz: Beyaz Saray Düğün Salonu.

Beyaz Saray Düğün Salonu, yaklaşık 200 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip geniş bir alandan oluşuyor. Kapalı alan olmasından dolayı düğününüzü planlarken mevsimin etkisini düşünmenize gerek kalmıyor. Yuvarlak konumlandırılmış masaları sayesinde misafirleriniz sohbet ederken zorlanmıyor, herkes birbirini görebiliyor. Bunun yanında tiffany tarz sandalyelerimizi ise dilerseniz beyaz renk, dilerseniz örtü kaplama tercih edebiliyorsunuz. Bu da ortamın atmosferini tamamlayıcı nitelikte oluyor.

Tekirdağ düğünlerinin ne kadar hareketli ve eğlenceli olduğunu hepimiz biliyoruz. Yüksek tavan ve gelişmiş aydınlatması sayesinde konuklarınıza ferah bir alan sunmuş oluyoruz. Böylelikle eğlencenize hiç ara vermeden devam etmenizi sağlıyoruz. Bu noktada bizim önceliğimiz, sizin ve misafirlerinizin memnuniyeti oluyor.

Çerkezköy’de bulunan büyük salonumuz toplamda 7 adet düğün salonundan oluşuyor. Uzun yıllardır devam ettiğimiz bu sektörde oldukça deneyimli olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu sayede düğününüz için gerekli olan her şeyi biz size sunuyoruz. İstek ve arzularınız bizim için çok önemli. Ömür boyu hayalini kurduğunuz bu özel günün tam da hak ettiğiniz gibi kusursuz olmasını istiyoruz.

Beyaz Saray Düğün Salonu fiyatı hakkında bilgi almak ve hizmetlerimizi daha detaylı öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Bunun için sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Ayrıca salonumuzu yakından görmek isterseniz sizi kahve içmeye bekleriz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fevzi Paşa Mah. Güveniş Cad. No:120 Çerkezköy Tekirdağ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beyaz Saray Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.