Tekkeköy Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tekkeköy Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Tekkeköy Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Tekkeköy Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Tekkeköy Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Tekkeköy Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Tekkeköy Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Tekkeköy Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Tekkeköy Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tekkeköy Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Tekkeköy Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tekkeköy Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, açılışlar, baby shower, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, parti, kına, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Tekkeköy Düğün Salonu Hakkında

Hayatınızda bir kez yaşayacağınız düğün organizasyonlarınızın sıkıntısız şekilde geçmesi için çiftlerimiz ve konuklarınızın mutluluğunu esas alan çalışma prensibimizle çalışıyoruz. Zevkinizi yansıtan detaylarla hazırladığımız salonumuzu tercih etmeniz için birçok sebebimiz var. Dilerseniz bu hizmetlerimizden bahsedelim;

Tekkeköy Düğün Salonu Tekkeköy/Samsun olarak diyoruz ki ‘’Renkler ve biçimler akılda kalmayı kolaylaştıran ayrıntılardır.’’ Bu yüzden düğün organizasyonlarınızın unutulmaması ve akılda kalması için titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Geniş ve ferah olan ağırlama kapasitemizle hizmet veriyoruz. Kalabalık aileler için uygun olacak şekilde masalarımızı yerleştiriyoruz. Size mekân süslemeleri için seçenekler sunuyoruz. Birlikte belirlediğimiz renklerde masa ve sandalyelerinizi giydirebiliyor, salonumuzda farklı bir ambiyans yakalayabiliyoruz.

Düğünlerinizi yemekli ve yemeksiz olacak şekilde yapıyoruz. Yemekli davetlerinizde anlaşmalı olduğumuz catering firması aracılığıyla servis yapıyoruz. Yemek tercih etmezseniz atıştırmalık ve meşrubat seçeneklerimizle misafirlerimizi ağırlıyoruz. Daha detaylı bir planlama için organizasyon sorumlumuzla görüşmeniz de fayda var.

Son teknolojiyle hazırladığımız ses ve sahne hizmetimizle size unutulmaz bir gece yaşatmak için çalışıyoruz. Geniş pist alanımızda, özgürce dans ederken sevdiklerinizle eğlenmenin tadını sonuna kadar çıkaracaksınız. Rahatlıkla son hazırlıklarınızı yapıp, düğün saatinizi bekleyeceğiniz odamızı konforunuzu ve güvenliğinizi düşünerek özenle hazırlıyoruz. Burada büyük heyecanınızı atarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Düğünden önce ve sonra sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. Çünkü misafirlerimizin memnuniyeti bizim en büyük motivasyon kaynağımız. Bu yolda mutluluğunuza ortak olmayı ve kusuruz hizmetlerimizle sizleri buluşturmayı çok isteriz.

Eğer siz de firmamız hakkında daha fazla bilgi almak ve bütçenize uyacak uygun Tekkeköy Düğün Salonu Tekkeköy/Samsun fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    19 Mayıs Mah. Lojmanlar Pazarı Yanı,

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tekkeköy Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.