Kısmet Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kısmet Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kısmet Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Kısmet Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kısmet Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kısmet Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kısmet Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Kısmet Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kısmet Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kısmet Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kısmet Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kısmet Düğün Salonu düğün dışında parti, açılışlar, nişan, kına, mezuniyet törenleri, piknik, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, bayi toplantısı, doğum günü, baby shower ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Kısmet Düğün Salonu Hakkında

Bir düğün salonunda olması gereken her şeyi düşünerek tasarladığımız düğün salonumuzda hayallerinizdeki düğünü yaşamanız için çok özel olanaklarımız bulunuyor. İşini seven, isteklerinizi harfiyen yerine getirmeye özen gösteren ekibimiz ve güzel ambiyansımızda burada zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız!

Geniş ve ferah yapıdaki Kısmet Dügün Salonu İlkadım/Samsun’da görselliği bozacak tek bir kolon bile bulunmuyor. Masalarımızı kalabalık ailelerin rahatlıkla oturabileceği şekilde yerleştiriyoruz. Size mekân süslemeleri için seçenekler sunuyoruz. Birlikte belirlediğimiz renklerde masa ve sandalyelerinizi giydirebiliyor, salonumuzda farklı bir ambiyans yakalayabiliyoruz. Dilerseniz tamamen size özel bir masa da hazırlayabiliyoruz.

Yemekli düğünlerinizde, menüleriniz usta şeflerimiz tarafından hazırlanıyor. Yemek menümüzde ana yemek, meyve, tatlı ve içecek alternatiflerimiz bulunuyor. Düğününüzde yemek tercih etmezseniz, paket kapsamındaki yaş ve kuru pasta ve içecek ikramlarımızı güler yüzlü servis ekibimizle misafirlerinize sunuyoruz.

Gönlünüzce eğlenmenize olanak sağlamak için salonumuzda profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Düğününüzden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz.

Misafirlerimizin memnuniyeti bizim geleceğe olan en büyük yatırımımız! Bu yüzden düğününüz boyunca konuklarımızın bütün isteklerini anında karşılayan bir ekiple çalışmayı tercih ediyoruz. Her aşamada sizin fikrinizi alıyor, kötü sürprizlere yer vermemek adına bütün önlemleri almaya çalışıyoruz.

Salonumuzda düğün dışında açılış, bayi toplantısı, mezuniyet töreni, sünnet düğünü ve kına gecesi gibi organizasyonlar da düzenleyebiliyoruz. Mekânımızı davet türünüze yakışacak şekilde özenle hazırlıyoruz.

Kısmet Düğün Salonu iletişim kurmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için ne yapmanız gerektiğini hemen söyleyelim: ‘’Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.’’ Bekliyoruz.

Ekiple Tanışın


  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.