Akpınar Sosyal Tesisleri

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Akpınar Sosyal Tesisleri - Düğün Salonları
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Akpınar Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Akpınar Sosyal Tesisleri Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Akpınar Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Akpınar Sosyal Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Akpınar Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Akpınar Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Akpınar Sosyal Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Akpınar Sosyal Tesisleri 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Akpınar Sosyal Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akpınar Sosyal Tesisleri düğün dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, nişan, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri, parti ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Akpınar Sosyal Tesisleri Hakkında

Manisa’da düğününüzü düzenleyecek butik bir düğün salonu arıyorsanız sizi doyasıya bir eğlence için Akpınar Sosyal Tesisleri’ne davet ediyoruz!

Uzun yıllardır Manisa’da düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Bu süreçte düzenlediğimiz davetlerde konuklarımızı memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Tesisimiz bünyesinde 2 farklı düğün konseptine uygun alanımız bulunuyor. Kır düğünü organizasyonlarına ev sahipliği yaptığımız mekânımızın hemen yanında bulunan salonumuzda da kapalı alanlarda düğünler hayata geçiriyoruz. Genellikle daha az sayıda davetliye sahip düğünler için tercih edilen salonumuzda 100-150 kişiye kadar davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Düğününüzde her şeyin istediğiniz gibi gerçekleşmesi adına profesyonel ve sıcakkanlı ekibimiz gece boyunca hizmetinizde!

Düğününüzü planlarken pek çok farklı detayı göz önünde bulundurmanız gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle de profesyonel bir dokunuşun size büyük yardımı olabilir. Organizasyon sorumlumuz ile görüşmelere katılarak tüm istek ve hayallerinizi dile getirebilirsiniz. Bu istekler doğrultusunda hayal ettiğiniz atmosferi Akpınar Sosyal Tesisleri Manisa’da hayata geçirmek adına gerekli dekor ve süslemeleri bir araya getiriyoruz. İstediğiniz konseptleri en uygun şekilde hayata geçirmeye büyük önem veriyoruz. Uzun yıllardır hayalini kurduğunuz bir ortamda düğün yapmak sizin için oldukça önemli olduğundan oldukça titiz çalışıyoruz. Mekânımızda genellikle beyaz ve altın rengi ağırlıklı olarak kullanıldı. Bu sayede sade olduğu kadar aynı zamanda şık da bir görünüm elde etmeyi başardık. Ayrıca düğününüzü yemekli olarak organize etmek isterseniz menü tadımlarına katılarak damak zevkinize en uygun lezzetleri tercih edebilirsiniz.

Hayatınızın en özel günlerinden birinde düzenleyeceğiniz düğününüzü Akpınar Sosyal Tesisleri’nde düzenlemek istiyorsanız yapmanız gereken çok kolay. Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan Manisa Akpınar Sosyal Tesisleri iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Turgutlu Yolu Üzeri

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akpınar Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.