Akhisar Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Akhisar Düğün Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Akhisar Düğün Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Akhisar Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Akhisar Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Akhisar Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Akhisar Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Akhisar Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Akhisar Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Akhisar Düğün Salonları 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Akhisar Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akhisar Düğün Salonları düğün dışında kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kına ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Akhisar Düğün Salonları Hakkında

Akhisar Düğün Salonu olarak sevdiklerinizle beraber unutulmaz bir gece vaat ediyoruz. Manisa Akhisar mevkiinde kına, düğün, nişan ve özel gün organizasyonlarınız gerçekleştiriyoruz.


İstediğiniz gibi bir gece sahip olmanızı sağlıyoruz. Bizi tercih eden gelin adayları bilmelidir ki, onların hayallerini gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle bütün detayları planlıyoruz. Bu sektörde uzun yıllardan beri faaliyet gösteriyor, birçok gelin adayının gecesini güzelleştirmek için trendleri takip ediyoruz. Hayal ettikleri geceleri ulaşmalarını sağlıyoruz.


Evlenecek olan çiftlerin beklentilerini karşıladığımız düğün mekânımız oldukça geniş ve ferah. Rahat bir organizasyon geçirebilmeniz için en konforlu masa ve sandalyelerimizi mekanımıza konumlandırıyor, aydınlatma ve ışık sistemlerimizle gecenizde ferah bir ambiyans yakalamanız sağlıyoruz. Gecenizi güzelleştirmek için tek yaptığımız şey sizlerin düşüncelerinizden ilham almak!


Sizlerin isteklerini öğrenebilmek için ön toplantı gerçekleştiriyor, bu toplantının sonuçlarında elde ettiğimiz bilgileri ışığında gecenizi düzenliyoruz. Organizasyon akışınızı planlıyoruz. Akhisar düğün salonları olarak sevdiklerinizle beraber kalite zaman geçirmenizi sağlıyor, bunların yanında birçok avantaj sağlıyor.


Peki, Akhisar Düğün Salonu olarak sizlere hangi avantajları sağlıyoruz?


İlk olarak düğün organizasyonları gerçekleştirirken danışmanlık hizmeti veriyoruz. Nasıl bir düğün istediğinizi tam olarak bilmiyorsanız organizasyon ekibimizle beraber planlama yapabiliyor, gelinliğinizden Kuaför hizmetinize kadar çözüm ortaklarımız aracılığıyla sizlere yardımcı oluyoruz. Düğün organizasyonları oldukça meşakkatli organizasyonlar!


Biz sizler için bütün ayrıntıları düşünüyor, öneriler sunuyoruz.


Fotoğraf ve video hizmeti sağlıyor, bu özel gecenizde yıllar geçse bile hatırlayacağınız kareleri sizlere hediye ediyoruz. Profesyonel fotoğraf ekibimizle beraber en mutlu anlarınız için deklanşöre basıyor, güzelliğinizi fotoğraflarda ölümsüz değiştiriyoruz.


Fotoğraflarda en eğlendiniz anlar yer alıyor. En eğlendiğiniz anlar piste gerçekleştiriyor. Tabii ki de biz müzisyenlerimiz ile birlikte en sevdiğiniz şarkılara geceniz değer veriyor. Dilediğiniz şarkılarla piste eğlenmenin sağlıyoruz. Her yaştan misafiriniz piste topluyor, müziğin akışında saatlerin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.


Siz de unutulmaz bir düğün organizasyonu istiyorsanız Akhisar Düğün Salonu ile iletişime geçmeye ne dersiniz?


Tek yapmanız gereken ücretsiz fiyat teklif formunu doldurmak sizleri bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Reşatbey Mah. 167 Sk. No:28 A/B Nadi Nadir Atatürk Parkı Akhisar

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akhisar Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.