Lüleburgaz Ersin Düğün Sarayı

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Lüleburgaz Can Düğün Sarayı

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Lüleburgaz Adnan Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Lüleburgaz Nisan Düğün Salonları

100 - 250 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Lüleburgaz Şölen Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Lüleburgaz Efsane Düğün Salonu

100 - 250 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Lüleburgaz’daki Düğün Salonları

Kırklareli’nin popüler ilçelerinden olan Lüleburgaz’da düğün salonları da çiftlerin sık başvurdukları mekan türleri arasında yer alıyor. Işıl ışıl görünümleri ile cezbeden salonlarda modern ve eksiksiz bir düğün organizasyonu yapma imkanınız oluyor. Sıcaklık dengesinin korunduğu ve havalandırma sistemleri ile klimalar sayesinde havadar bir ortam yaratılan salonlarda yaz-kış fark etmeksizin organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Lüleburgaz düğün salonlarının kapasiteleri 200 kişiden başlayıp 750 kişiye kadar çıkıyor. Farklı masa düzenleri ile daha kalabalık düğünlere ev sahipliği yapabilen salonlar da mevcut. Ayrıca az kolonlu veya kolonsuz kapalı davet alanları sayesinde konuklarınızın görüş açısı kısıtlanmıyor ve ferah bir alan yaratılıyor. Bazı salonlar bahçe ya da havuz manzarası sunuyor.

Davet alanlarına göz attığımızda, daha çok beyaz ve altın renkleri ile donatılan görkemli salonlarla karşılaşıyoruz. Şık atmosfer yaratarak düğününüzün ihtişamını arttırıyorlar. Lüleburgaz’daki düğün salonları aynı zamanda hem size hem de davetlilerinize kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Mekanları birçok semtte bulabiliyorsunuz. Özellikle de Kongre Meydanı civarı ile Kocasinan Mahallesi’nde çok sayıda alternatifle karşılaşabilirsiniz.

Lüleburgaz Düğün Salonları Fiyatları Uygun Mu?

Lüleburgaz’da düğün salonu araştırırken ekonomik organizasyonlara imza atan yerlere rastlamanız mümkün. Genel olarak Kırklareli düğün salonlarını incelediğimizde de İzmir, İstanbul ve Ankara gibi popüler şehirlere kıyasla daha uygun fiyatlara düğün yapma imkanı tanındığını söyleyebiliriz. Lüleburgaz’da da ortalamada seyreden fiyat aralığı ile karşılaşabilirsiniz. Fakat her bir salonun ücretlendirme konusunda farklı politikalar izleyebileceklerini belirtelim.

Lüleburgaz düğün mekanları çiftlerin bütçelerine hitap eden paketler sunuyor. Bu paketler yemekli veya yemeksiz olarak hazırlanıyor. Yemekli paketler, menülerde sunulan lezzet çeşitliliği ve kalitesi nedeniyle bir tık daha yüksek fiyatlı oluyor. Fakat beyaz etli menüler için kırmızı etlilere kıyasla uygun fiyatlar talep edildiğini söyleyebiliriz. Kişi başı üzerinden hesaplandığı için davetli sayınıza dikkat edebilirsiniz.

Toplam rakam teklifi yapılan yemeksiz paketlerde genel hizmetlere sahip olabilir, böylelikle tasarruf yapabilirsiniz. Lüleburgaz, birçok mahallede düğün salonlarına ev sahipliği yapıyor. Fiyatlar, salonların bulundukları mahallelere göre de değişiyor. Yeni Mahallesi, Yılmaz Mahallesi ve Kocasinan Mahallesi’nde makul fiyatlara düğün yapabileceğiniz salon alternatiflerini bulabilirsiniz. Başlangıç fiyatları benzer olsa da sizin seçimleriniz ödeyeceğiniz son tutarı etkiliyor.

Çiftler uygun fiyatlara anlaşmak için bazı adımlar atabiliyor. Örneğin; Lüleburgaz’da düğün fiyatları, yaz mevsiminde yükseliyor. Düğün tarihinizi popüler olmayan kış dönemlerine denk getirerek rakamı düşürebilirsiniz. Ayrıca anlaşma sağlamadan önce ödeme planlarını da salonlara sormanızda fayda var. Bazı salonlar kredi kartı ile ödeme seçenekleri sunarken, bazıları ise peşin fiyatlarda indirim uyguluyor.

Kırklareli Lüleburgaz Düğün Salonlarında Sunulan Hizmetler

Lüleburgaz düğün yerleri, çiftlerin özel organizasyonunu kusursuz kılmak için birçok hizmet sunuyor. Bunlar düğün paketleri içerisinde yer alıyor ya da ekstra hizmet olarak sağlanıyor. Yemekli veya yemeksiz paketlerle birlikte gelen farklı olanaklar mevcut. Çoğu salon yemek servisini kendi bünyesinde yapabilecek donanıma sahip oluyor. Başlangıç, ana yemek ve tatlı dahil olmak üzere set menülerden seçebilirsiniz.

Yemeksiz paketler salon kiralama ve organizasyonu içeriyor. Bu kapsamda yaş-kuru pasta ve çerez ikramı yapan birçok mekan mevcut. Hangi paketi seçerseniz seçin, düğününüzün eksiksiz geçmesi için birtakım genel hizmetlere sahip oluyorsunuz. Örneğin; davet alanında özel bir atmosfer yaratmak için süslemeler yapıyorlar. Masa örtüleri, sandalye kılıfları, çiçekler ve masa üstü aksesuarlarıyla zengin bir görünüm yaratıyorlar.

Düğününüz öncesinde size standart konseptlerini sundukları bir demo masa gösterimi yapıyorlar. Dilerseniz, sandalye veya şamdan modellerinde değişikliğe gidebilir; farklı renkler kullanılmasını isteyebilirsiniz. Kendi bünyelerinde temin edemedikleri takdirde anlaşmalı çözüm ortaklarıyla çalışmaları da büyük bir artı. Paketler kapsamında DJ ve orkestra ekiplerini de sağlıyorlar. Işık, ses ve sahne kurulumunu üstleniyorlar.

Birçok düğün salonu Lüleburgaz’da iş ortaklarından destek alıyor. Bu sayede fotoğraf çekimi ve video kaydı hizmetinden de toplam fiyat kapsamında yararlanabiliyorsunuz. Hem çiftin hem de ailelerin fotoğrafları çekiliyor. Düğün sonunda albümlerinizi size teslim ediyorlar. Ayrıca konforlu bir gelin odası tahsis ettiklerini de belirtelim. Burada dinlenebilir ve son hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.

Lüleburgaz’da Düğün Salonu Seçmenin İncelikleri

Kırklareli’nde bütçenizi sarsmayacak ve aynı zamanda gözünüze de hitap edecek o mekanı mı arıyorsunuz? Lüleburgaz düğün salonları arasında yer alan seçenekler tam da size göre! Bulunduğunuz sayfa üzerinden salonları inceleme şansınız var. Filtreleme araçlarını kullanarak kriterlerinize uygun listeleme de yapabilirsiniz. Salonların galerilerine göz atmayı ve bilgilerini okumayı unutmayın. Formlar aracılığıyla fiyat teklifleri alabilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları