Can Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Can Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Can Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Can Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Can Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Can Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Can Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Can Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Can Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Can Düğün Sarayı 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Can Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Can Düğün Sarayı düğün dışında kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, baby shower, davet ve resepsiyon, parti, doğum günü, kına, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, nişan ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Can Düğün Sarayı Hakkında

Yıllardır organizasyonlarınızı düzenlemek için tercihiniz Can Düğün sarayı oluyor! Yenilenen tarzı ve konseptiyle 2019 düğün sezonunda da çiftlerinin hayallerini gerçekleştirmeye hazırlanıyor...

Nasıl mı?

Profesyonel bir ekip ile birlikte çalışarak gecenizi eksiksiz bir şekilde tasarlıyoruz. Organizasyon sorunumuz ve çözüm ortaklarımız ile birlikte çiftimizin istekleri doğrultusunda planlamalarımızı yapıyoruz.

Böylelikle konuklarınızın masa ve sandalye süslemelerini yapmak ile başlıyoruz hazırlıklarımıza. Şık şamdanlar ya da çiçekler ile süslenen masalarınızı farklı renklerde runnerlar ve beyaz masa örtüleriyle süslüyoruz. Sandalye giydirmelerinizi de aynı renk tonları ile yaparak konseptinize uygun bir atmosfer oluşturuyoruz.

Çiftimizin salonumuza giriş yapacağı gelin yoluna serdiğimiz kırmızı halı ve çiçekler ile süslenmiş takımız için de konseptinize uygun renkler tercih ediyoruz. Ayrıca çiftlerimizin düğün masasını da özenli bir şekilde tasarlıyoruz.

Süslemelerden sonra sıra konuklarınıza ikram etmeyi tercih edeceğiniz yemeklere ve ikramlara geliyor. Tabii ki salonumuzda yemekli organizasyonlarınızın yanı sıra; kuru pasta, çerez ve meşrubat ile yemeksiz organizasyonlar da düzenliyoruz. Çiftlerimize sunduğumuz düğün paketleri dahilinde farklı yemek menüleri de tercih etme şansı veriyoruz. Arzu eden çiftlerimiz için düğün pastası sunumunu eşsiz kılmak için görsel bir şölen yaratıyor ve volkan gösterileri de gerçekleştiriyoruz.

Orkestramız ise gecenize kesintisiz müzik ile renk katıyor. Çiftimizin ilk dansı için tercih ettikleri giriş şarkısı ile salonumuza davet ediyorlar. Böylelikle başlayan geceniz eğlenceli bir şekilde devam ediyor! Size ise yalnızca gece boyunca sınırsız eğlence ve ziyafetin tadını çıkarmak kalıyor...

Üstelik bütün bu imkânları yalnızca düğün organizasyonlarınız için değil nişan, söz, nikah ve kına gecesi organizasyonlarınız için de sağlıyoruz.

Eğer siz de keyifli organizasyonlarınız için Can Düğün Sarayı Lüleburgaz adresinde bizimle buluşmak isterseniz formu doldurarak iletişim sağlayabilirsiniz. Hatta fiyat teklifleri de alma şansınız olabilir...

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Durak Mh. İstasyon Cd. No:31

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Can Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.