Düğün Salonları Kırklareli

Adnan Düğün Salonu

  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Başlangıç Fiyatı
    40.000 - 60.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Adnan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL

Adnan Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Adnan Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Adnan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Adnan Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Adnan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Adnan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Adnan Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Adnan Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Adnan Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Adnan Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, parti, kına, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Adnan Düğün Salonu Hakkında

Şık tasarlanmış ve özel ışık sistemleri ile aydınlatılmış salonumuz ile Lüleburgaz Adnan Düğün Salonu adresinde çiftlerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz!

Birbirinden farklı konseptler ile özel gecelerinizi tasarlıyoruz. Çiftimizin bu mutlu anlarında gece boyunca kendilerini özel hissettiriyoruz.

Profesyonel bir ekip ile birlikte çalışarak her detayı ince ince tasarlıyoruz. Eksiksiz bir gece olması için ise çiftimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz…

Bunu nasıl yaptığımızı merak ediyorsanız detaylar için yazımızı okumaya devam ediniz!

Öncelikle hazırlıklara başlamak için çiftimizin aklındaki düğün organizasyonu fikirlerini dinliyoruz. Her detayı ayrıntıları ile planlıyoruz; tercih ettiğiniz renkler, gelin el çiçeğinizdeki çiçekler, düğün konseptiniz, yemekli veya yemeksiz organizasyon tercihleriniz hatta davetli sayınızı da öğreniyoruz.

Sıra hazırlıklara geldiğinde ise organizasyon sorumlumuz personellerimiz için bir organizasyon yönetim planı ve görevlendirme listesi oluşturuyor. Davet ve resepsiyonlarınız için hiçbir risk almadan eksiksiz bir gece tasarlamak için planlamalar büyük önem taşıyor!

Davetli sayınıza göre masa ve sandalye düzeni oluşturmaya başlıyoruz bitin bu hazırlıkların ardından! Konuklarınızın masalarını konseptinize uygun olacak renklerde örtüler ya da dekorlar ile tasarlıyoruz. Sandalye giydirmelerini de aynı renk tonlarında uyumlu bir ortam yaratacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Çiftimiz için de bir nikah masası tasarlamayı ihmal etmiyoruz. Hatta gecenin en şık masasını tasarladığımızı söyleyebiliriz. Masalarda ise farklı aksesuarlar ve dekorlar kullanabiliyoruz. Mesela farklı renklerde çiçekler, şık vazolar, şamdan ya da mumluklar da tercih edebiliyoruz.

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlarınız için de aşçılarımız ve mutfak ekibimizin yardımını alıyoruz. Birlikte oluşturduğumuz düğün paketleri dahilindeki menüleri önce çiftimize düğün öncesi bir menü tadımı ile sunuyoruz ve damak tatlarına uyan menüleri oluşturma şansı da sunmuş oluyoruz böylelikle!

Müzisyenlerimizin de gecenize eşlik etmesi ile gecenizi eksiksiz bir şekilde tamamlamış oluyoruz. Siz gelin odasında son hazırlıklarınızı yaptıktan sonra da ilk dansınızı etmek üzere sahneye davet ediyoruz. Bu şekilde başlayan gece kesintisiz bir şekilde devam ediyor.

Adnan Düğün Salonu bünyesinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda Kırklareli düğün geleneklerine uygun bir gece tasarlayabileceksiniz. Siz de formu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Şevket Ödül Cd No:24 Yeni Mh. 39750 Lüleburgaz/Kırklareli

Adnan Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Esra & Tuncay

Düğün Tarihi: 20.08.2015

Masaların süslülüğü aksesuarlar dizayn o kadar güzeldi ki ben ekstra birşey talep etmedim. Zaten çok geniş bir alana sahip. Yani istediğiniz gibi de masa düzenlemesi yapılabilir. Tamamen kolonsuz olduğu için rahatça eğlendik. Giriş müziğimiz dans müziğimiz benim seçtiğim şarkılar oldu.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.