Salon Yunuseli

0224 322 21 53

E-posta Gönder

 • Osmangazi, Bursa.

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

Kapasite Bilgileri

Salon Yunuseli
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Salon Yunuseli Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Salon Yunuseli Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Salon Yunuseli Sıkça Sorulan Sorular

Salon Yunuseli düğün fiyatları ne kadar?

Salon Yunuseli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 TL'den Az aralığından başlamaktadır. Salon Yunuseli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Salon Yunuseli kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Yunuseli 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Salon Yunuseli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Yunuseli düğün dışında kurumsal etkinlikler, baby shower, davet ve resepsiyon, açılışlar, sünnet düğünü, kına, mezuniyet törenleri, nişan, doğum günü, bayi toplantısı ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Salon Yunuseli Hakkında

Salon Yunuseli Bursa Osmangazi Düğün Salonları arasında kapılarını açıyor. Salonumuzda çiftlerin talepleri doğrultusunda yemekli veya yemeksiz düğün paketleriyle hizmet verebiliyoruz. Mekanımızda sadece kapalı alanla düğünlere ev sahipliği yapıyor ve mevsim fark etmeksizin düğünlere ev sahipliği yapabiliyoruz. Bursa Salon Yunuseli davetlilerinizin rahat etmesi için otopark alanı gibi imkanları da bünyesine barındırıyor.

Davet Alanları

Bursa düğün salonlarından Salon Yunuseli’de çiftleri geniş davetli kapasitesine sahip olan kapalı alanımızla ağırlıyoruz. Düğün salonumuza 400 ila 500 kişi davet edebilirsiniz. Mekanımız yüksek tavanlı olduğundan çiftlere misafirlerini ferah bir ortamda ağırlama fırsatı da sunuyor. Davet alanımızda konuklarınızın doyasıya eğlenebileceği büyük bir dans pistimiz de bulunuyor. Dans pistinin hemen yanındaysa sahnemiz sizi bekliyor.

Dekorasyon

Salon Yunuseli açık renklerle dekore edilen salonuyla çiftlere istedikleri düğün konseptini hayata geçirme şansı tanıyor. Düğün salonumuzda arzu ettiğiniz renk yelpazesini kullanabilirsiniz. Bununla beraber beyazın öne çıktığı salonumuzda renkli led ışıklandırmalar kullanmayı tercih ediyor ve salonumuza hareket katıyoruz. Aydınlatma noktasında led ışıklandırmaların yanında beyaz ışıklı spot lambalardan da yardım alıyoruz.

Salonumuzda bulunan az sayıdaki kolonu ayna detaylarıyla süslüyor ve daha ferah bir ortam elde ediyoruz. Oturma düzeninde altın rengi aksesuarlarla süslü yuvarlak masalar kullanıyor, masalarımızı giydirilmiş sandalyelerle tamamlıyoruz. Sandalyelerimizi giydirirken genelde beyaz kumaşlardan yararlanıyoruz. Gelin yolunda çiçek buketleriyle süslenmiş altın rengi sütunlardan faydalanıyoruz. Altın rengi gelin tagımız da salon girişinde yer alıyor.

Hizmetler

Bursa Salon Yunuseli’de dilerseniz yemekli, dilerseniz de yemeksiz düğün paketimizi tercih edebilirsiniz. Yemekli düğün paketi isteyen çiftlerimiz için yemek servisiyle biz ilgileniyoruz. Salonumuzda müzik yayını için ses sistemleri de bulunuyor. Ayrıca sahnemizde de gerekli imkanlar mevcut. Işık hizmetleri de mekanımızda yer alıyor. Salonumuzda organizasyon sorumlumuz da bulunuyor. 50 ila 75 araçlık otopark alanımızdan da faydalanabilirsiniz.

Salon Yunuseli bünyesinde çiftleri kapsamlı düğün paketlerimiz, geniş otoparkımız ve geç saatlere kadar hız kesmeden devam eden müzik yayınıyla karşılıyoruz. Mekanımızda nişan ve kına organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapabiliyoruz. Salon Yunsueli Bursa Düğün Salonu fiyatları için ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunda istenilen bilgileri doldurarak formu bize gönderebilir veya telefon numaramızı çevirebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0224 322 21 53
 • Adres:

  Yunuseli mahallesi Fuat kuşçuoğlu caddesi no:176-b osmangazi/bursa

 • Nasıl gelinir?

  Eczaneler bölgesi Yunuseli sağlık ocağı karşısı

 • E-posta

  E-posta Gönder

Salon Yunuseli Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Meryem & Birkan

Düğün Tarihi: 26.03.2022


"Hazırlık sürecinden kınamızın son anına kadar her şeyin yolunda ve istediğiniz gibi ilerlemesini sağlayan bir ekip mevcut. Organizasyondan fotoğrafa, pastadan müzik seçimlerine dansçı kızların 3 kez kostüm değiştirmesinden benim kıyafetlerime kadar her şeyi ince düşünerek her zaman yanınızda olan... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.