Salon Mesken

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Salon Mesken
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Salon Mesken Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den az

Salon Mesken Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Salon Mesken Sıkça Sorulan Sorular

Salon Mesken düğün fiyatları ne kadar?

Salon Mesken düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır. Salon Mesken düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 TL'den az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Salon Mesken kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Mesken 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Salon Mesken düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Mesken düğün dışında doğum günü, parti, bayi toplantısı, kına, baby shower, nişan, kurumsal etkinlikler, açılışlar, davet ve resepsiyon ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Salon Mesken Hakkında

Bursa’da sevdiğiniz kişi ile birlikte ortak geleceğinize ilk adımlarınıza atacağınız düğününüzü düzenleyeceğiniz bir düğün salonu mu arıyorsunuz?

Cevabınız ‘’Evet’’ ise sizi Salon Mesken’e davet ediyoruz! En mutlu günlerinizden birinde düzenleyeceğiniz davetinizi en güzel şekilde hayata geçirmek için büyük çaba gösterdiğimiz mekânımızda geçireceğiniz süre boyunca doyasıya eğlenebilirsiniz. Mekânımızda düğün, kına gecesi, söz ve nişan gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Bugüne kadar düzenlediğimiz davetler sonrasında konuklarımızdan aldığımız olumlu yorumlar yeni etkinlikler öncesinde bizi daha çok motive ediyor. Düğününüzde konuklarınızın memnuniyetini sağlamak için profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda yardımcınız oluyor. Bu sayede düğününüzün planladığınız gibi ilerleyeceğinden ve konuklarınızın rahatlığından emin bir şekilde rahatça eğlenebilirsiniz. Salon Mesken Bursa’nın en kolay ulaşım sağlanan konumlarından birinde bulunduğu için konuklarınız gayet rahat bir şekilde mekânımıza gelebilirler.

300 ila 400 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz Salon Mesken’de konuklarınıza özel oturma düzenleri hazırlayabiliyoruz. Örneğin; ailesi ile birlikte düğününüze katılan misafirleriniz için özel aile masaları kurabildiğimiz gibi aynı zamanda daha kalabalık grupların da bir arada eğlenmelerine imkân sağlayan oturma düzenleri hazırlayabiliriz. Salonumuzun tasarım aşamasında ağırlıklı olarak masumiyet ve sadeliğin rengi olan beyazı kullanmayı tercih ettik. Düğününüzü düzenlemek istediğiniz konsepte göre beyazın yanında farklı renkler kullanma imkânına sahibiz. Salonumuzda sahip olduğumuz gelişmiş ışık, ses ve sahne sistemleri sayesinde gece boyunca konuklarınız ile birlikte doyasıya eğlenebilirsiniz.

Hayatınızın en önemli günlerinden birini geçireceğiniz düğününüzü düzenlemek için Salon Mesken’i tercih ediyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken çok basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olmak için sizden haber bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  T.M.A Cd. Mesken Mh. No:343

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Salon Mesken Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.