Düğün Salonları Bursa

Salon Bes Demirtaş

Firma kapanmıştır
Salon Bes Demirtaş

Salon Bes Demirtaş Hakkında

Bursa Osmangazi düğün salonları arasında yer alan Salon Bes Demirtaş’a hoş geldiniz! Yaklaşık 5 yıldır Bursalı çiftlerin düğünlerine ev sahipliği yapıyoruz. Hem şık ortamımızla, hem de sunduğumuz hizmetlerle çiftlerin beğenisini kazanmayı başarıyoruz. Kapalı davet alanımız sayesinde yıl boyu hizmet vermeye devam ediyoruz. Merkezi bir noktada yer alan, şehir manzaralı bir mekanda düğününüzü gerçekleştirmek isterseniz okumaya devam edebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Davet Alanları

Mekanımızda 1 adet kapalı davet alanımız bulunuyor. Yüksek tavanlı kapalı salonumuz geniş ve havadar atmosferiyle dikkat çekiyor. Buna ek olarak davet alanımızın kolonsuz mimarisi de çiftlere ve misafirlerine rahat hareket edebilecekleri alanı sağlıyor. Salonumuza 400 ila 500 kişi davet edebilirsiniz. Mekanımızda isterseniz kilise düzen, isterseniz de banket düzen oturma planları oluşturabiliyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzun dekorasyonunda beyazla beraber gri ve altın rengi ön plana çıkıyor. Duvarlarda kullandığımız altın rengi, desenli süslemeler mekanımıza gösterişli ve zengin bir karakter katıyor. Kendinden desenli zeminimiz oldukça şık bir gelin yolu oluşturuyor. Işıklandırmadaysa beyaz spotlardan ve renkli led aydınlatmalardan yararlanıyoruz. Oturma düzeninde altın rengi tiffany sandalyeler ve yuvarlak masalar kullanıyor, masaları gold şamdanlarla süslüyoruz.

Hizmetler

Salon Bes Demirtaş Osmangazi Düğün Salonu’nda çiftlere düğün paketlerimizle yardımcı oluyoruz. Düğün paketlerimizde öncelikle kuru pasta ve meşrubat ikramı bulunuyor. Aynı zamanda düğün pastanızı da biz hazırlıyoruz. Misafirlerinizin keyifli vakit geçirmesi için müzisyen temin ediyoruz. Ayrıca piyanistimiz de sahne alıyor. Salona ilgi çekici bir giriş yapmak isterseniz volkan ve ışık gösterisi de yapıyoruz.

Çiftin zamandan kazanması için kuaför hizmetiyle beraber gelin arabası süsleme hizmeti de sunuyoruz. En güzel gününüzün ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video çekimi hizmeti de sağlıyoruz. Planlama aşamasında ihtiyaçlarınıza uygun olan düğün paketini seçmeniz için organizasyon sorumlumuzla size yardımcı oluyoruz. Bununla beraber mekanımızda özel otopark alanı ve vale hizmeti de bulunuyor.

Salon Bes Demirtaş olarak uzun zamandır aynı noktada faaliyete devam ediyoruz. Kolay ulaşılabilir bir konumda yer alan salonumuza toplu taşıma alternatifleriyle veya özel araçlarla ulaşabilirsiniz. Kapsamlı düğün paketlerimizle de çiftlerin tüm istek ve beklentilerine cevap vermeyi başarıyoruz. Düğününüzü mekanımızda düzenlemek isterseniz telefon numaramızı arayabilirsiniz. Salon Bes Demirtaş Bursa Osmangazi Düğün Salonu fiyatları için yan taraftaki ‘Fiyat Teklifi Al!’ formunu doldurabilirsiniz.

Salon Bes Demirtaş Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Evet

Salon Bes Demirtaş Sıkça Sorulan Sorular

Salon Bes Demirtaş düğün fiyatları ne kadar?

Salon Bes Demirtaş düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta içi yemeksiz ise 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır. Salon Bes Demirtaş düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta sonu yemeksiz ise 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.

Salon Bes Demirtaş kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Bes Demirtaş 100 kişiden 500 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Salon Bes Demirtaş düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Bes Demirtaş düğün dışında mezuniyet törenleri, nişan, kına ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.