Kuvars Banquet & Kristal Banquet

0224 322 23 07

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kuvars Banquet & Kristal Banquet
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kuvars Banquet & Kristal Banquet Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Kuvars Banquet & Kristal Banquet Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kuvars Banquet & Kristal Banquet Sıkça Sorulan Sorular

Kuvars Banquet & Kristal Banquet düğün fiyatları ne kadar?

Kuvars Banquet & Kristal Banquet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Kuvars Banquet & Kristal Banquet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kuvars Banquet & Kristal Banquet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kuvars Banquet & Kristal Banquet 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kuvars Banquet & Kristal Banquet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kuvars Salon düğün dışında açılışlar, sünnet düğünü, nişan, piknik, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, kına, parti, baby shower, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Kuvars Banquet & Kristal Banquet Hakkında

Plaza 16 içerisindeki Kuvars Düğün Salonu Bursa’nın merkez ilçesi Nilüfer’de konumlanıyor. Yemekli yemeksiz içeriklerle düzenlenecek düğünden toplantıya kadar tüm davetlerinizde salonumuzu tercih edebilirsiniz. Farklı niteliklerdeki birden fazla davet alanıyla da çiftlerimize kolaylık sağlayan mekanımızın çalışan kadrosu oldukça profesyonel ve güler yüzlü personelden oluşuyor. Gelin-damatlarımızın isteklerini öğrenebilmek için her aşamada onlarla iletişimde kalmaya özen gösteriyoruz.

Davet Alanları

Bünyesinde açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı alanı bulunan Kuvars Kristal Salon Bursa’nın davet alanlarını inceleyelim;
●Kapalı Alan: Yüksek tavan ve kolonsuz mimarili salonumuzda 500 ila 750 kişilik düğünlere ev sahipliği yapıyoruz. Salonumuzun balkon ve terası sayesinde de istediğiniz zaman hava almaya çıkabileceğiniz bir alan sunuyoruz.
●Açık Alan: Çimlerle çevrili zemini üzerinde 750 kişiye kadar ağırlayabildiğimiz bahçemiz havuz başı organizasyon planı yapan çiftlerimize hitap ediyor.

Dekorasyon

Alışılmışın dışında bir alan tasarımı olduğunu söyleyebileceğimiz salonumuz hareketli bir görünüme sahip. Mürdüm rengi kapitone sandalyelerimizle, desenli beyaz örtüler serdiğimiz yuvarlak masalarımızla rahat edebileceğiniz bir oturma düzeni oluşturuyoruz. Aynı renkteki perdelerimizi de cam kaplı duvarlarımıza asıyoruz. Masalarımızda yer verdiğimiz dekoratif ürünlerse gümüş 5 kollu kristal şamdanlarımız. Zarif kristal duvar avizelerimiz de şamdanlarımızla uyumlu bir görüntü yaratıyor.

Hizmetler

Salonumuzun birden fazla alanın bulunması haliyle aynı anda 2 farklı daveti gerçekleştirebileceğimiz anlamına geliyor. Yemekli davetlerinizde hazırladığımız zengin menülerden yararlanabileceğiniz gibi harici firmalarla da çalışabilirsiniz. Aynı durumun organizasyon firmaları için de geçerli olduğunu belirtelim. Salonumuzun güçlü ses ve aydınlatma sistemi bulunuyor ve ekipmanlarımız düzenli şekilde yenileniyor. 500 araçlık geniş otoparkımız ve vale hizmetimiz, içinizi rahatlatacak imkanlarımızdan.

Her detayı düşlediğiniz hale büründürmek için deneyimli kadromuzla büyük çaba harcıyor, fikirlerinizi dinlemeden hareket etmiyoruz. Organizatörlerimizden servis elemanlarımıza kadar tüm ekibimiz öneri ve performanslarıyla hayalinizdeki düğünü yaşamanıza yardımcı oluyor. Telaş ve endişeden uzak bir davet süreci geçirmek isteyen çiftlerimiz soruları, rezervasyon işlemleri gibi pek çok konu için Kuvars Salon iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilir.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0224 322 23 07
 • Adres:

  İhsaniye Mh. İmece Sk. No:2/18

 • Nasıl gelinir?

  metro, otobüs,taksi,özel araç.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kuvars Banquet & Kristal Banquet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.