Köşk Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Karacabey, Bursa.

Kapasite Bilgileri

Köşk Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Köşk Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL

Köşk Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Köşk Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Köşk Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Köşk Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Köşk Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Köşk Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Köşk Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Köşk Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Köşk Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, nişan, sünnet düğünü, açılışlar, kına, mezuniyet törenleri ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Köşk Düğün Salonu Hakkında

Mutlu bir beraberliğin ardından evlenmeye karar verdiniz ve düğün hazırlık süreciniz başladı. Hem güzel hizmetler veren hem de tüm konuklarınızın rahatlıkla ağırlayabilecek bir düğün salonu arayışına başladınız. O zaman doğru yerdesiniz! Çünkü Köşk Düğün Salonu olarak tüm isteklerinizi yerine getirerek size kusursuz bir organizasyon yaşatmak için buradayız!

Hayallerinize önem veren, sizi önemseyen bir ekibe sahip olduğumuzdan bahsetmek istiyoruz öncellikle. İhtiyaçlarınıza dikkate alarak yaratıcı çözümler üreten bu ekibimiz, A’dan Z’ye her detayla ilgileniyor. Bu sayede siz de hiçbir ayrıntı için stres yapmıyorsunuz ve kendi düğününüze sanki bir misafirmişsiniz gibi geliyorsunuz.

1000 kişiye kadar konuğunuzu rahatlıkla ağırlayabileceğimiz düğün salonumuzda, istediğiniz şekilde oturma düzeni oluşturabiliyoruz. Özellikle düğün organizasyonları için masa ve sandalyelerimizi ziyafet düzeninde yerleştiriyoruz. Tabii kokteyl şeklinde bir davet vermek isterseniz, alternatif masa düzeni seçeneklerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Köşk Düğün Salonu Bursa’nın en büyük düğün salonlarından biri. Hal böyle olunca dilediğiniz konsepti de oluşturabiliyorsunuz. Süsleme ve konsept oluşturma konusunda bizim imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz veya düğün salonumuza bir organizasyon firması getirebilirsiniz. Bu konuda esnek davranıyoruz ve herhangi bir kısıtlamaya gitmiyoruz. Çünkü istiyoruz ki her detay hayallerinizi yansıtsın ve siz de düğün salonumuzdan memnun bir şekilde ayrılın.

Düğün dışında nişan, kına gecesi, mezuniyet töreni ve kurumsal etkinlikler için de ev sahipliği yapabilen salonumuz, yemekli veya yemeksiz organizasyon paketleriyle size yardımcı oluyor. Üstelik çok uygun fiyatlarla. Hatta erken rezervasyonlarda özel indirim fırsatları da sunduğumuzu belirtelim.

Kendinizi öze hissedeceğiniz hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.