Kırcı Hotel

E-posta Gönder

Kırcı Hotel

Kapasite Bilgileri

Kırcı Hotel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Kırcı Hotel Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL

Kırcı Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kırcı Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Kırcı Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Kırcı Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Kırcı Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kırcı Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kırcı Hotel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kırcı Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kırcı Hotel düğün dışında piknik, açılışlar, parti, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü, baby shower, kına, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Kırcı Hotel Hakkında

Kırcı Hotel Bursa 1970 yılından bu yana termal otel olarak hizmet sektöründe faaliyet gösteriyor. 116 oda, 7 etkinlik salonuna sahip bu odalardan 3 tanesini düğün, nişan, kına gibi organizasyonlara ayıran donanımlı bir oteliz. Köklü bir otel olmanın verdiği tecrübe ve birikim tartışmaz fakat biz her gün tecrübelerimize yenisini eklemek, daha kaliteli hizmet sunmak için öğreneceğimiz bilgiler olduğunu düşünerek kendimizi geliştirmeye çalışmaktan vazgeçmiyoruz.

Davet Alanları

3 farklı alanımız bulunuyor. Bunlardan 2’si kapalı salonlar biriyse açık havadaki alanımız. 456 metrekarelik Erguvan salonumuz banket düzeninde 500, tiyatro düzeninde 700 kişilik kapasitesiyle misafirlerini ağırlıyor. Diğer salonumuz Nihavend 200 metrekarelik alan genişliğine sahip ve balo düzeninde 250, tiyatro düzeninde 350 kişiye aynı anda hizmet veriyor. Açık alanımız olan terasımız balo düzeninde planlandığında 200 kişilik davetlere ev sahipliği yapabiliyor.

Dekorasyon

Osmangazi Kırcı Hotel düğün mekanı olarak abartısız ama zarifliğiyle öne çıkan bir alan tasarımından yanayız. Oturma düzenimiz için birçok sandalye ve masa çeşidimiz var. Bunlardan bazılarını sıralamak gerekirse beyaz napolyon, siyah ve beyaz klasik yemek sandalyelerimiz, kare, uzun dikdörtgen, yuvarlak masalarımızdan bahsedebiliriz. Kırmızı, sarı, yeşil veya beyaz renklerinden zevkinize hitap edeni giydirme rengi olarak tercih edebilirsiniz.

Hizmetler

Çiftlerimizin hoşuna gidecek en belirgin özelliğimiz rahat edebilecekleri bir oda tahsis ediyor olmamız. Bu odada kuaförünüzle birlikte hazırlanabilir ya da dinlenebilirsiniz. Organizasyon sorumlularımız düğününüze dair tüm adımları titizlikle yöneterek yükünüzü hafifletiyor. Aşçılarımız çocuklar ve vejetaryen konuklarımıza özel menüler de dahil olmak üzere lezzetli yemekler için mutfağımızda yerini aldı. Son teknoloji ışık, ses ve sahne sistemlerini kullanıyoruz çünkü organizasyonumuzda aksaklıklara izin vermiyoruz.

Teknik donanıma sahip birden fazla alan seçeneğimiz, farklı oturma düzenlerimiz sayesinde çitlerimizin gönlünden geçen davet salonunu hazırlıyor ve Bursa Osmangazi düğün salonları arasında hem farkımızı hem de kaliteli hizmet anlayışımızı ortaya koyuyoruz. Tekrarı olmayan bu anlamlı günleri en keyifli ve eğlenceli biçimde geçirmeniz için tüm imkanları uygun fiyatlara sağladığımızdan emin olabilirsiniz. Hakkımızda ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres:

  Çekirge Cd. No: 21 16070

 • Nasıl gelinir?

  MİLLET BAHÇESİ VE KÜLTÜR PARK KARŞISI.ALTIPARMAK

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kırcı Hotel Yol Haritası

Kırcı Hotel Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Selva

Düğün Tarihi: 07.09.2014


Mekanın hizmeti iyiydi memnun kaldık. Müzik konusunda istediğimiz firmayı getirebilmemiz de artı bir özelliğiydi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.