Kayalar Düğün Salonu

2 Yorum

0224 322 21 85

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kayalar Davet
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 500 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 400 - Maks. 1000
Kayalar Gold
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 500 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 400 - Maks. 1000

Kayalar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Kayalar Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kayalar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kayalar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kayalar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Kayalar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kayalar Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kayalar Düğün Salonu 500 kişiden 1000 kişiye kadar yemekli hizmet, 400 kişiden 1000 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kayalar Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kayalar Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, doğum günü, bayi toplantısı, kına, mezuniyet törenleri, nişan, parti, baby shower ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Kayalar Düğün Salonu Hakkında

Çok uzun yıllardır Bursa çapında hizmet veren ve evlenecek çiftlerin çeyiz alışverişini yaptığı zengin ürün yelpazesine sahip bir işletmeyiz. Vizyon sahibi bakış açımız ve tecrübelerimizden yola çıkarak yeni bir projeye başladık ve bir davet mekanı açmaya karar verdik. 2020 yılı yaz aylarında tüm hazırlıklarını tamamladığımız mekanımız Kayalar Davet Bursa İnegöl’de, açılışını gerçekleştirdi.

Davet Alanları

Hiçbir masraftan kaçınmadan özenle inşa edilen salonumuz hem kullanışlı olması hem de estetik bir görünüme sahip olması açısından incelikle tasarlandı. Yüksek tavanlı ve gün ışığı alan oldukça ferah bir salona sahibiz. Mekan günümüz teknolojik imkanları ve altyapısına uygun bir şekilde oluşturuldu. Kaliteli jeneratör, ısıtma ve soğutma sistemleri, ışıklandırma, ses ve sahne sistemlerimiz mevcut.

Oldukça geniş bir hacme sahip salonumuzda 750 ile 1.000 kişi aralığında konuk sayısını rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Fakat düğününü daha az sayıda davetli ile düzenlemek isteyen çiftleri de geri çevirmiyor, gerekli ayarlamaları yaparak salonu hazırlıyoruz. Düğünler haricinde; kına geceleri, nişan ve söz merasimleri, sünnet törenleri gibi diğer organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz.

Dekorasyon

Kayalar Davet ailesi olarak günümüz estetik değerlerine uygun, şık ve bize has bir dekorasyona sahibiz. Altın sarısı ve beyaz renklerin hakim olduğu bir konseptimiz var. 18’er kişilik uzun ve 10’ar kişilik yuvarlak masalar ile saray motifli tasarım sandalyeler kullanarak oturma düzeni oluşturuyoruz. Vazo ve çiçekler, işlemeli şeffaf suplalar, masa örtüleri, gelin yolu, gelin masası ve aksesuarların tamamı görkemli tarzımızı yansıtacak bir uyuma sahip.

Hizmetler

Kayalar Davet’i tercih ederek düğününü bizimle gerçekleştirmek isteyen çiftler için harika imkanlar sunuyoruz. Organizasyon sorumlumuz sayesinde tüm detayları çiftle görüşerek düğünü planlıyoruz. Deneyimli müzisyenlerden oluşan bir orkestra ile canlı müzik imkanı sunuyoruz. Fotoğraf ve video çekim ekibini ayarlıyoruz. Güler yüzlü büyük bir servis ekibi ile konuklarla ilgileniyor, eksiksiz bir hizmet sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

Düğününü salonumuzda gerçekleştirecek olan çiftlere yemekli veya yemeksiz organizasyon seçenekleri sunuyoruz. Yemekli yapmayı düşünen çiftlerin bütçelerine göre ikramları planlıyoruz. Lezzetli içeriklere sahip kırmızı veya beyaz etli ana yemekleri olan menülerimizden damak zevklerine uygun olanı tercih edebiliyorlar. Gelin ve damadımız dilerse menü içeriğini değiştirebiliyor, önceden sayı verilirse çocuklara özel servis de yapabiliyoruz.

Alışılmış dekorasyonlar ve standart hizmetlere sahip bir salonda evlenmek istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Yepyeni bir tasarım ve dekorasyonla kapılarını açtığımız salonumuzu tercih edebilir, herkesi hayran bırakan şıklıkta bir konseptle dünya evine girebilirsiniz. Bize ulaşıp fiyat ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak isterseniz telefon numaramız sayfa üzerinde mevcut. Hepsi ve daha fazlası için Kayalar Düğün Salonu İnegöl’de sizi bekliyor.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Telefon: 0224 322 21 85
 • Adres:

  Ertuğrul Gazi Mahallesi Yenişehir Caddesi No:100 Kayalar İş Merkezi - İnegöl / Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kayalar Düğün Salonu Yol Haritası

Kayalar Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Fulya & Mehmet

Düğün Tarihi: 18.07.2020Salonun ulaşımı oldukça merkezi bir lokasyonda. Mekan oldukça ferah ve geniş. Tüm çiftlerin hayallerini süsleyebilecek bir yer. Firma yetkilileri de bizimle oldukça alakadar oldular. Evlenecek tüm çiftlere tavsiyemizdir.

Sibel & Serdar

Düğün Tarihi: 01.08.2020


Mekanın tasarımı gerçekten çok güzel. Bursa'da düğün yapılabilecek en iy mekanlardan diyebiliriz. Ayşen Hanım'ın ilgisi de harika. Her şey için teşekkür ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.