Düğün Salonları Bursa

Freya Davet & Organizasyon

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Freya Davet & Organizasyon

Freya Davet & Organizasyon Hakkında

Yıllardır hayalini kurduğunuz düğün organizasyonunuzun unutulmaz olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz! Bursa Yıldırım Kaplıkaya Düğün Salonu olarak sektördeki tecrübemizle öne çıkıyoruz. Bugüne kadar sayısız çiftin mutluluğuna ortak olduk. Özel günlerinizin önemini bildiğimizden dolayı düğününüzün planlamasını ayrıntılı bir şekilde yapıyor ve kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Nasıl bir gün geçirmek istediğinizi bizi söylüyorsunuz. Gerisini bize bırakıyorsunuz. Tüm organizasyonu en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Olumsuzluklarla karşılaşma olasılığınız neredeyse sıfır! Düğün sektöründeki tecrübemizi her anlamda yansıtıyoruz.

Salonumuz konumu itibariyle zorlanmadan ulaşım sağlanan bir noktada yer alıyor. Misafirleriniz rahatlıkla yerimizi bulabilecekler.

Düğün salonumuz ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde tasarlandı. Masa ve sandalye giydirmelerin genellikle beyaz rengini tercih ediyoruz. Eğer farklı renkte giydirme yapılmasını isterseniz bu isteğinizi yerine getirebiliyoruz. Yuvarlak masalar kullanıyoruz. Konuklarınızın daha rahat bir ortamda olmaları için yuvarlak masalarımızı maksimum aralıklarla konumlandırıyoruz. Tabii ki her masadan görünmesini sağlayacak şekilde. Merak etmeyin misafirleriniz bu özel günün tek bir anını bile kaçırmayacaklar. Eğer salonumuzda bizim sunduğumuz konseptler dışında süslemek istiyorsanız, organizasyon firmalarıyla anlaşarak kendi tarzını uygulayabilirsiniz. Gelin ve damat masamızı da konsepte uygun renklerde süslüyoruz. Çiçeklerle süslemelerini de unutmuyoruz. Gelin yolumuza kırmızı halı seriyor, yine çiçeklerle süsleyerek canlılık katıyoruz.

Yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonu düzenleyebileceğiniz salonumuzda farklı menü içeriklerini sizler için oluşturabiliyoruz. Yemekli düğünlerinizde et ve tavuk yemeklerinden oluşan menüleri salata, tatlı servisi ile tamamlıyoruz. Yemeksiz düğünlerinizde ise kuru yemiş, kuru pasta ve meşrubat ikram ediyoruz.
Ses ve sahne ekipmanlarımızla, salonumuzun tam orta kısmında yer alan geniş sahnemizle birlikte ilk dansınızın kusuruz bir ambiyansta olmasını sağlıyoruz.

Daha detaylı bilgi almak ve Bursa Kaplıkaya Düğün Salonu fiyatları hakkında size özel tekliflerimizden yararlanmak istiyorsanız ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsiniz.

Freya Davet & Organizasyon Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Freya Davet & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Freya Davet & Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Freya Davet & Organizasyon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Freya Davet & Organizasyon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır.

Freya Davet & Organizasyon kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Freya Davet & Organizasyon 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Freya Davet & Organizasyon düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Freya Davet & Organizasyon düğün dışında kına, sünnet düğünü ve nişan hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Sinem & Mehmet

Düğün Tarihi: 17.07.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Baya ilgili davrandılar ve düğünümüz çok güzel geçti hepsinden Allah razı olsun.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.