İstiklal Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İstiklal Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

İstiklal Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

İstiklal Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İstiklal Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

İstiklal Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

İstiklal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. İstiklal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


İstiklal Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İstiklal Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


İstiklal Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İstiklal Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, baby shower, doğum günü, mezuniyet törenleri, kına, nişan, parti, açılışlar ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

İstiklal Düğün Salonu Hakkında

Düğün, nişan, kına geceleri gibi özel gün ve gecelerinize ev sahipliği yapıyoruz. Bursa Osmangazi’de bir düğün salonu arayışı içindeyseniz alternatifleriniz arasında bize de yer verin.

Yüksek tavanlı salonumuz sayesinde ferah bir şekilde düğün organizasyonunuzun keyfini çıkarıyorsunuz. Kokteyl kapasitemiz 750 kişi iken yemekli kapasitemiz 700 olmakla birlikte üstün kaliteyle çalışıyoruz. Olası elektrik kesintilerine karşı güçlü bir jeneratörümüz var. Bunun dışında kamera ve fotoğraf hizmetimiz sayesinde her anınız kaydediliyor. Daha sonra açıp izleyebilme imkânı sunuyoruz. Ayrıca küçük misafirlerimize özel bir bakım odamız da mevcut. Hem de düğün organizasyonundan sıkılan çocuklar için bir oyun alanımız mevcut. Böylece çocuklu misafirlerinizin düğünün hiçbir anını kaçırmıyor.

Bir düğün salonunun gereksiz gibi gözükse de en önemli donanımlardan biri klimalardır. Çünkü özellikle yazın mevsimi içeride hissetmek istemezsiniz. Düğününüz işkenceye dönüşebilir. Bu yüzden iyi bir havalandırma ve klima sistemine sahibiz. Ayrıca bekleyen misafirlerinize önceden hazırladığınız video veya fotoğrafları projeksiyon sayesinde gösterebiliyorsunuz. Geniş pistimiz sayesinde sıkışıklık da yaşamıyorsunuz.

Özel ışık animasyonlarıyla görsel bir şov katıyoruz. Ayrıca yemekli bir düğün düşünüyorsanız harika lezzetlerle sizi buluşturuyoruz. Size özel seçtiğimiz yemeklerimiz usta ellerden çıkıp muhteşem sunumlarla sizinle buluşuyor. Hem lezzet hem de görsellik için İstiklal Düğün Salonu iyi bir tercih. Tüm bunların dışında belki de en önemlisi, düğün organizasyonunuz öncesi bir araya gelmek. Yüz yüze görüşmemiz esnasında istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir program yapıyoruz. Düğün gününüz de siz de misafir gibi organizasyonunuza geliyorsunuz.

Eğer Bursa İstiklal Düğün Salonu nerede diye soruyor, hizmet ve fiyat açısından da bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu eksiksiz doldurmak! Üstelik ücretsiz bunu olarak gerçekleştiriyorsunuz! Böylece size hemen geri dönüş sağlıyor, düğününüzü birlikte planlıyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Halkla İlişkiler

İletişim

 • Adres:

  İstiklal Mah. İstiklal Cad. No:22 Hürriyet, Osmangazi

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İstiklal Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.