Düğün Salonları Bursa

İnceler Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  20.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İnceler Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 TL'den az

İnceler Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

İnceler Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İnceler Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

İnceler Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İnceler Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

İnceler Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İnceler Düğün Salonu düğün dışında kına, parti, nişan, bayi toplantısı, sünnet düğünü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

İnceler Düğün Salonu Hakkında

Yeni bir hayatın kapılarını aralayacağınız bu telaşlı, heyecanlı, mutlu ve sayamayacağımız daha pek çok duyguyu tadacağınız özel günü sizin için en anlamlı hale getirmeyi, tüm isteklerinize anında çözüm bulmayı kendimize görev edinerek gelin damatlarımız için her daim gülerek hatırlayacakları düğünler yaşatmayı elbette öncelikli amacımız olarak görüyoruz. Altıparmak İnceler Düğün Salonu bünyesindeki profesyonel çalışma arkadaşlarımız, şıklığıyla göz kamaştıran salonumuz, zengin hizmet seçeneklerimizle hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürüyoruz.

Davet Alanları

İnceler Düğün Salonu Bursa’nın merkezi lokasyonlarından Osmangazi’de bir kapalı davet alanıyla hizmet vermeye devam ediyor. Yalnızca düğün değil nişan, iş toplantıları, kına, sünnet gibi farklı organizasyonlar gerçekleştirebileceğiniz 400 ila 500 davetliye kadar misafir edebiliyoruz. Gelişmiş teknik ekipmanların bulunduğu salonumuzun loş ortamında düğün yapmaktan keyif alacak, geniş pistimizde müziğin büyüsüne kapılıp dilediğiniz gibi dans edebileceksiniz.

Dekorasyon

Işıltılı bir alan tasarımına sahip olan salonumuzda klasik sandalyeler ve yuvarlak masalarla oturma düzenimize şekil veriyoruz. Sandalyelerimiz beyaz parlak kumaşlarla giydirilirken masalarımıza desenli gold örtüler seriyoruz. Parlak örtüler tercih ettiğimizden ötürü masa aksesuarı olarak yalnızca abajur şamdan kullanıyoruz. Duvarlarımızdaki büyük aynalar, çiçekli beyaz sütun gelin yolu aksesuarlarımız, görkemli avizelerimiz salonumuza şıklık katan dekoratif ürünler olarak nitelendiriliyor.

Hizmetler

Deneyimli organizasyon sorumlularımız davetinizin tüm detaylarıyla yakından ilgilenerek hem sizin yükünüzü hafifletiyor hem de güzel düzenlemeler ortaya koyuyorlar. Salonumuzun aşçıları tarafından bir araya getirilen zengin menülerimizde dilerseniz damak tadınıza uygun hale getirmek için değişikliğe gidilebilir. Ayrıca mekanımız dışında dilediğiniz bir catering firmasıyla ortak bir çalışma da yürütebiliriz. Işık, ses ve sahne kurulumlarımız gelişmiş sistemlerden seçilerek salonumuzda yerini alıyor.

İşletme olarak sergilediğimiz samimi tavırlarımızı her zaman korumayı önemsiyor çiftlerimiz ve konuklarının bizi bir arkadaş, destekçi olarak görmelerinden memnuniyet duyuyoruz. Bursa Osmangazi düğün salonları içinde yüksek hizmet kalitemiz, birlikte çalıştığımız alanının en iyisi personellerimiz, gösterişli salonumuzla fark yaratma amacımızı açıldığımız günden beri sürdürüyor, devamlı kendimize yeni şeyler katmayı benimsiyoruz. Mekanımız hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isteyen çiftlerimiz iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibat kurabilir.

İletişim

 • Adres:

  Şehabettin Paşa Mh. 10. Çakmak Sk. No:10/B

 • Adres tarifi:

  altıparmak caddesi koray spor arkası

 • Haritadaki Konumu

  İnceler Düğün Salonu Yol Haritası

İnceler Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Gonca & Hasan

Düğün Tarihi: 23.09.2011

Profosyonel Kadrosu ile , sunulan aile ortamı ile gerçekten çok muhteşem bir salon. Güler yüzlü ve saygılı personeli ile muhteşem hizmet.
şiddetle tavsiye edilir :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.