Düğün Salonları Bursa

Hanzade Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  60.000 - 80.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Ergün

Düğün Tarihi: 18.10.2015

Salonun süslemesi çok güzeldi Semra Hanım herşeyle yakından ilgilendi. Fazla bir isteğimiz yoktu Salon kendi halinde muhteşemdi. Yemekli olarak yaptık. Lezzeti ve sunumu iyiydi. Garsonların ilgisi tamdı. Ulaşım olarak Bursa çevre yolundan direk bulunabilecek bir yer. Ayrıca mekana ait anlaşmalı... devam 

Hanzade Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL

Hanzade Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Hanzade Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Kolonsuz salon Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hanzade Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Hanzade Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Hanzade Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Hanzade Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Hanzade Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hanzade Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hanzade Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hanzade Düğün Salonu düğün dışında baby shower, mezuniyet törenleri, açılışlar, parti, bayi toplantısı, kına, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve nişan hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Hanzade Düğün Salonu Hakkında

Hayatınızı sevdiğiniz kişiyle birleştireceğiniz gecede her şeyin mükemmel olmasını mı istiyorsunuz?

O zaman sizi Hanzade Düğün Salonu’na davet ediyoruz. Uzun zamandan beri Bursa’da değerli konuklarınız ile birlikte gerçekleştirdiğiniz en özel davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Belki de düğününüzün hayalini yıllardan beri kurduğunuzu tahmin edebiliyoruz. Bu nedenle bu özel davetinizde her şeyin hayallerinizdeki gibi gerçekleşmesi için büyük özenle çalışıyoruz. Düğününüz öncesinde Hanzade Düğün Salonu Bursa’ya gelerek organizasyon sorumlumuz ile birlikte görüşmelere katılabilirsiniz. Yapacağınız görüşmelerde tüm istek ve düşüncelerinizi rahatlıkla bize iletebilirsiniz. Bu söylediklerinize en uygun konseptleri mekânımızda hayata geçirme fırsatına sahibiz. Mekânımız Osmangazi ilçesinde ve ulaşımı oldukça kolay bir konumda yer alıyor. Bu sayede misafirleriniz gayet rahat bir şekilde düğününüze gelebiliyorlar.

750 ila 1000 davetliyi misafir etme kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda konuklarınızın en rahat şekilde eğlenebilmelerini sağlamak için özel oturma düzenleri hazırlayabiliyoruz. Ailesi ile davetinize katılan konuklarınız için özel aile masaları oluşturabildiğimiz gibi aynı zamanda daha kalabalık grupların da bir arada eğlenmelerine imkân sağlayan oturma düzenleri hazırlayabiliyoruz. Mekânımızda genel olarak beyaz ve açık pembe renkleri hâkim. Bu sayede sade bir görünüme sahip oluyoruz. Ayrıca salonumuzda sahip olduğumuz gelişmiş ışıklandırma, ses ve sahne sistemleri sayesinde davetlileriniz ile birlikte sınırsız eğlenebiliyorsunuz. Düğününüzü yemekli olarak hayata geçirmek isterseniz menü tadımlarına katılma imkânına da sahipsiniz. Katılacağınız tadımlarda damak zevkinize en uygun lezzetlerden oluşan menüler hazırlayabilirsiniz.

Yıllar boyunca hafızalardan çıkmayacak bir düğün hayata geçirmek için mekânımızı tercih ediyorsanız ve Hanzade Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  Alemdar Mahallesi 3. Seymen Sokak No : 9 Osmangazi / Bursa

 • Adres tarifi:

  Salona Ulaşım Çevre Yolu Ve Ormanlar Yolu Caddesinden Sağlanır . Çevre Yolu Üstü Olarak Bilinir Ali Bostancı Binaları Kentsel Dönüşüm Bölgesinde Bulunur . Ulaşım Toplu Taşıma İle İse ; 15 , 15/A , B44B Ve Soğanlı Minübüsleri İle Sağlanır .

 • Haritadaki Konumu

  Hanzade Düğün Salonu Yol Haritası

Hanzade Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Ergün

Düğün Tarihi: 18.10.2015

Salonun süslemesi çok güzeldi Semra Hanım herşeyle yakından ilgilendi. Fazla bir isteğimiz yoktu Salon kendi halinde muhteşemdi. Yemekli olarak yaptık. Lezzeti ve sunumu iyiydi. Garsonların ilgisi tamdı. Ulaşım olarak Bursa çevre yolundan direk bulunabilecek bir yer. Ayrıca mekana ait anlaşmalı... devam 

Ahmet

Düğün Tarihi: 15.08.2015

Fiyatı uygun oldugu için tercih ettim, hem kapalı, hem açık alanı vardı, ben iki alanıda kullandım, masa düzenlemesi ve süslemeler gayet güzeldi, ulaşımı kolay şehir merkezinde, ayrıca toplu taşıma aracı da vardı, yetkili kişilerden memnun kaldık, her şey çok güzeldi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.