Gök Işığı Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gök Işığı Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Gök Işığı Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Gök Işığı Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gök Işığı Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gök Işığı Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Gök Işığı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Gök Işığı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Gök Işığı Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gök Işığı Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gök Işığı Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gök Işığı Düğün Salonu düğün dışında nişan, kına ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Gök Işığı Düğün Salonu Hakkında

Düşünün kırmızı halı kaplı yoldan ilerleyerek nikâh masanıza geliyorsunuz. Karşınızda aileniz ve en sevdikleriniz. Bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek ve mutluluğunuza ortak olmak için çalışıyoruz. Gökışığı Düğün Salonu Bursa olarak faaliyet gösteriyoruz. Hem konum olarak hem de hizmet kalitesi bakımından doğru yerdesiniz. Sıcak ve samimi bir ortamda düğün yapmak isteyen çiftlerimizin beklentilerini karşılamak için hizmet veriyoruz.

Gökışığı Düğün Salonu 500-750 kişilik geniş bir kapasite sahip. Aklınızda yer sıkıntı olmadan tüm konuklarınızı davet edebilirsiniz. Masalarımız 4 kişiden oluşuyor. Kalabalık aileler ve yakın akrabalarınız için masalarımızı düzenleyerek 12 kişiliğe kadar çıkartabiliyoruz. Beyaz masa giydirmelerimize, sarı parlak kurdele süslemeli sandalyelerimiz eşlik ediyor. Eğer isterseniz farklı renklerde de masa ve sandalye giydirmesi yapabiliyoruz.

Nikâh masanız salonun tam ortasında bulunuyor. Bu sayede misafirleriniz her açıdan sizi rahatlıkla görebiliyor. Nikâh masanızın süslemesini de büyük bir özenle yapıyoruz.

Dans ederken konuklarınıza görsel şov sunmak için her şeyi düşündük. Tavanımızdaki renkli ışık gösterilerimizi çok seveceksiniz. İsteğiniz dâhilinde canlı müzikle sizi coşturmaya hazırız. Geniş pist alanımızda şimdiye kadar hiç eğlenmemiş gibi dans edeceksiniz.

Ve flaşlar patlıyor... Merak etmeyin salonumuza özel hizmet veren fotoğrafçımız her anınızı ölümsüzleştiriyor sadece. Video çekimlerinizi de Gökışığı Düğün Salonu olarak üstlenmekten mutluluk duyuyoruz. Düğün sonrası fotoğraf ve videolarınızı istediğiniz zaman gelip bizden alabilirsiniz.

Rahatça son hazırlıklılarınızı yapıp eşinizle düğün saatinizi bekleyeceğiniz gelin odamızda o büyük günde emrinize amade şekilde sizi bekliyor olacak. Sadece düğün hizmeti vermiyoruz; kına, doğum günü, açılış ve daha fazlası…

Salonu olarak profesyonel ekibimizle bütün özel günlerinizde size hizmet veriyoruz. Siz de daha fazla bilgi edinmek ve Bursa düğün salonları fiyatları arasında size özel fiyatlarımız için ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Panayır Mh. Fidanlı Sok. No:59 Osmangazi / BURSA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gök Işığı Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.