Emek Belediyesi Düğün Salonu

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Emek Belediyesi Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Emek Belediyesi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Emek Belediyesi Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Emek Belediyesi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Emek Belediyesi Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Emek Belediyesi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Emek Belediyesi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Emek Belediyesi Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Emek Belediyesi Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Emek Belediyesi Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Emek Belediyesi Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, bayi toplantısı, nişan, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Emek Belediyesi Düğün Salonu Hakkında

Emek Belediyesi bünyesinde yer alan düğün salonumuz Bursa Osmangazi mevkiinde yer alıyor. Düğün, nişan, kına gecesi ve diğer özel günlerinizde bizi tercih edebilir, hayallerinizdeki düğün organizasyonuna ulaşabilirsiniz. Evliliğe giden tüm adımlar heyecanlı olsa da ‘sonsuza kadar evet’ diyebileceğiniz gün yanınızda olmanın sevinci bir başka. Hayatlarını birleştiren değerli çiftlerimizin mutluluklarına ortak olmak ve sevdikleriyle beraber güzel saatler geçirmelerini sağlamak en büyük hedefimiz kurulduğumuz günden bu yana.

Bursa Emek Belediyesi Çok Amaçlı Düğün Salonu olarak sizlere geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Özel olarak düğün amaçlı kullandığımız alanımızda siz değerli çiftlerimizin isteklerini organizasyon firmaları ve çözüm ortaklarımız aracılığı ile yerine getiriyoruz. Gecenizde yer almasını istediğiniz tüm detayları organizasyon sorumlumuz ile konuşulabilir, hayallerinizdeki düğünü tasarlayabilirsiniz.

İlk olarak dekorasyonu güzelleştirmekle başlıyoruz organizasyon ekibi olarak düğününüzü organize etmeye. Dekorasyonumuzda kullanacağımız renkleri ve süslemeleri sizlere soruyor, bu konudaki fikirlerinizi öğreniyoruz. Genel olarak beyaz renklere ağırlık verdiğimiz salonumuzda istediğiniz şamdanları ve mumlukları konumlandırdıktan sonra sıra geliyor nikah masanıza. Talepleriniz doğrultusunda en güzel masa örtüsü ile taçlandırdığımız masanızda özel çiçek aranjmanlarına yer verebiliyoruz.

Çiçek aranjmanlarını gelin yolunuzda da kullanılıyor, ayaklı şamdanlarla beraber şıklığını tamamlıyoruz. Dışarıdan organizasyon firması getirmek isterseniz Emek Belediyesi Düğün Salonu olarak mekanımızın dekorasyonunu değiştirmenize izin verebiliriz.

Fotoğraf ve video ekibimizden de bahsetmeden geçmeyelim. Düğün organizasyonunuza dair en güzel anılarınızı bizim ekibimizle beraber ölümsüzleştirebilir, yıllar geçse bile bu özel güne ait anılarınıza bakabileceksiniz. Aynı heyecanı yaşayabildiğiniz fotoğraf karelerini en kaliteli baskılarla sizlere ulaştırıyoruz. HD kalitede hazırladığımız düğün videonuzu da teslim etmeyi unutmuyoruz.

Bursa düğün mekanları arasından bizi seçmek isterseniz beraber gecenizi güzelleştirebiliriz. Bizimle iletişim kurmak için ‘ücretsiz fiyat teklifi al’ butonunu kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Emek Adnan Menderes Mahallesi, Günay Sk. No:1, 16150 Osmangazi/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Emek Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası

Emek Belediyesi Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Esra & Sünnet

Düğün Tarihi: 18.12.2022Nişanımı emek düğün salonu nda yapmıştım çok beğendim çok memnun kaldım şimdide oğlumun sünnet düğünü için fiyatta anlaşırsak orada yapmayı dusunuyorum

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.