Düğün Salonları Bursa

Emek Belediyesi Düğün Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Emek Belediyesi Düğün Salonu

Emek Belediyesi Düğün Salonu Hakkında

Emek Belediyesi bünyesinde yer alan düğün salonumuz Bursa Osmangazi mevkiinde yer alıyor. Düğün, nişan, kına gecesi ve diğer özel günlerinizde bizi tercih edebilir, hayallerinizdeki düğün organizasyonuna ulaşabilirsiniz. Evliliğe giden tüm adımlar heyecanlı olsa da ‘sonsuza kadar evet’ diyebileceğiniz gün yanınızda olmanın sevinci bir başka. Hayatlarını birleştiren değerli çiftlerimizin mutluluklarına ortak olmak ve sevdikleriyle beraber güzel saatler geçirmelerini sağlamak en büyük hedefimiz kurulduğumuz günden bu yana.

Bursa Emek Belediyesi Çok Amaçlı Düğün Salonu olarak sizlere geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Özel olarak düğün amaçlı kullandığımız alanımızda siz değerli çiftlerimizin isteklerini organizasyon firmaları ve çözüm ortaklarımız aracılığı ile yerine getiriyoruz. Gecenizde yer almasını istediğiniz tüm detayları organizasyon sorumlumuz ile konuşulabilir, hayallerinizdeki düğünü tasarlayabilirsiniz.

İlk olarak dekorasyonu güzelleştirmekle başlıyoruz organizasyon ekibi olarak düğününüzü organize etmeye. Dekorasyonumuzda kullanacağımız renkleri ve süslemeleri sizlere soruyor, bu konudaki fikirlerinizi öğreniyoruz. Genel olarak beyaz renklere ağırlık verdiğimiz salonumuzda istediğiniz şamdanları ve mumlukları konumlandırdıktan sonra sıra geliyor nikah masanıza. Talepleriniz doğrultusunda en güzel masa örtüsü ile taçlandırdığımız masanızda özel çiçek aranjmanlarına yer verebiliyoruz.

Çiçek aranjmanlarını gelin yolunuzda da kullanılıyor, ayaklı şamdanlarla beraber şıklığını tamamlıyoruz. Dışarıdan organizasyon firması getirmek isterseniz Emek Belediyesi Düğün Salonu olarak mekanımızın dekorasyonunu değiştirmenize izin verebiliriz.

Fotoğraf ve video ekibimizden de bahsetmeden geçmeyelim. Düğün organizasyonunuza dair en güzel anılarınızı bizim ekibimizle beraber ölümsüzleştirebilir, yıllar geçse bile bu özel güne ait anılarınıza bakabileceksiniz. Aynı heyecanı yaşayabildiğiniz fotoğraf karelerini en kaliteli baskılarla sizlere ulaştırıyoruz. HD kalitede hazırladığımız düğün videonuzu da teslim etmeyi unutmuyoruz.

Bursa düğün mekanları arasından bizi seçmek isterseniz beraber gecenizi güzelleştirebiliriz. Bizimle iletişim kurmak için ‘ücretsiz fiyat teklifi al’ butonunu kullanabilirsiniz.

Emek Belediyesi Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Emek Belediyesi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Emek Belediyesi Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Emek Belediyesi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Emek Belediyesi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Emek Belediyesi Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Emek Belediyesi Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Emek Belediyesi Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Emek Belediyesi Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, bayi toplantısı, nişan, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü ve kına hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Otopark Araç Kapasitesi

75-100

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Esra & Sünnet

Düğün Tarihi: 18.12.2022

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Nişanımı emek düğün salonu nda yapmıştım çok beğendim çok memnun kaldım şimdide oğlumun sünnet düğünü için fiyatta anlaşırsak orada yapmayı dusunuyorum

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.