Elegance Balo Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Elegance Balo Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Elegance Balo Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
50.000 - 75.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL

Elegance Balo Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Elegance Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Elegance Balo Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Elegance Balo Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Elegance Balo Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 50.000 - 75.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır.


Elegance Balo Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Elegance Balo Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Elegance Balo Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Elegance Balo Salonu düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, nişan, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, açılışlar, parti, baby shower, kına ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Elegance Balo Salonu Hakkında

25 yıldır en mutlu anlarınızda Elegance Balo Salonu İnegöl/Bursa’da profesyonel bir hizmet veriyoruz. Ziyafet ekibimiz, organizasyonlarınızda hizmet ve zerafeti yeniden tanımlayarak hafızalardan silinmeyecek bir davet sunuyor.

İnegöl’ün en güzel mekanlarından bir olarak, balo salonundan öte hayallerinizin gerçekleştiği, kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Servisimiz ve şık organizasyonlarımız sayesinde bir kere bulunduktan sonra davetlerinizi hep salonumuzda yapmak isteyeceksiniz! Muhteşem anlara dönüştüreceğimiz düğün organizasyonunuzda sizi yalnız bırakmak istemiyoruz. Tercih edilen bir marka olarak bu farkımızı hissettirmek istiyoruz. Gurur duyduğumuz başarılarımıza siz de dahil olursanız çok mutlu oluruz.

Kalite ve unutulmaz organizasyonlar gerçekleştirerek herkesin beğenisi kazandık. Şimdi de sıra sizde! Kurulduğumuz andan itibaren her sene taze fikirlerle yeni başlangıçlar yaptık. Hep kendinizi yeniledik ve sektörde organizasyonlarımızla fark oluşturmaya çalıştık. Bu yüzden de takip edilen öncü bir firma haline geldik. Seçkin bir davet mekânında düğün organizasyonunuzu gerçekleştirmek de aslında hayallerinizdekini yapmak oluyor.

200 metre karelik bir alanda düğün, nişan, kına sünnet gibi her çeşit organizasyonlarınıza çözümler sunarak, teknolojinin her imkanını kullanıyoruz. Otoparkımızdan iç mimarimize kadar her şey dört dörtlük. Profesyonel kadromuz da son derece güler yüzlü ve kişisel servis anlayışı ile çalışan ve konusunda uzman.

Yemekli bir düğün organizasyonu düşünüyorsanız, doğru adrestesiniz. Uzman şeflerimiz size özel bir düğün menüsü hazırlıyor. Yemeği oluşturacak malzemenin seçiminden sunumuna kadar tüm süreçle tek tek ilgileniyorlar. Düğün organizasyonunun yemeğine özel bir alaka gösteriliyor. Bu yüzden görsellik ve lezzet açısından harika bir düğüne ev sahipliği yapıyorsunuz.

Biz çok anlattık. Sıra siz de. Bursa balo davet salonları arasında Elegance farkını hissetmek isterseniz yandaki form kadar yakınızdayız! Tek yapmanız gereken doldurmak! Düğününüz için sabırsızlanıyorsanız, hadi o zaman!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Süleymaniye Mh. Aladağ Sk. No : 2 İnegöl / Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Elegance Balo Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.