Çetinkaya Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çetinkaya Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Çetinkaya Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Çetinkaya Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Çetinkaya Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Çetinkaya Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Çetinkaya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Çetinkaya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Çetinkaya Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Çetinkaya Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Çetinkaya Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çetinkaya Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, kına, doğum günü, sünnet düğünü, açılışlar, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, nişan, baby shower, kurumsal etkinlikler ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Çetinkaya Düğün Salonu Hakkında

12 yıllık tecrübemizle hizmetinizdeyiz. Her zaman bu özel ve anlamlı günlerinizde en kaliteli ve en profesyonel hizmeti vermek için kurulduk. Bu nihai amaçla da devam ediyoruz. Kurulduğumuz andan itibaren cemiyet organizasyonlarınızda taze fikirlerimizle gelişiyoruz. Sürekli kendimizi yenileyen ve organizasyonlarımızla sektörde fark yaratan ve takip edilen öncü bir firmayız. Bunun sebebi de içimizdeki sürekli gelişme isteği tabii ki. Amacımız tüm kutlamalarınızı siz ve konuklarınız adına elit davet mekanımızla unutulmayacak anılara dönüştürmek. Bu amaçla da her noktaya dikkat ediyor elimizden geleni yapıyoruz.
Gelin odamızdan klimamıza kadar her şeyi özenle seçip, yapıp bugünlere kadar geldik. Özellikle salonumuzun konseptini oluştururken şıklığı örnek aldık. Dantelli beyaz masa örtülerimizden yuvarlak masalarımıza sandalye çeşitlerimizden altın varaklı şamdanlarımıza kadar özenle seçtik. Asilliğin rengi olan beyazın hâkim olduğu mekânımız da bir kraliyet düğünündeymiş gibi hissediyorsunuz. Geniş, ferah bir alana sahip olmakla birlikte doyasıya eğlenmeniz için geniş bir de piste sahibiz.
Nikah masanızda aynı konseptimiz gibi beyaz ve altın varaklarla dekore edildi. Her şeyin bir uyum içerisinde olabilmesi için elimizden geleni yaptık. Şu zamana kadar da herhangi kötü bir eleştiri almadık.
Eğer Bursa düğün salonu arayışındaysanız ve bizimle henüz tanışmadıysanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece tanışıp sohbet edip, salonumuzu görebilirsiniz. Kim bilir belki de düğünüzü bizim salonumuzda yapmaya karar verirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Hamitler Mh. Harbiye Cd. No.60 Yenibağlar

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çetinkaya Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.