Aydın Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Aydın Düğün Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Aydın Düğün Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den az

Aydın Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Aydın Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Aydın Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10-30 TL, hafta içi yemeksiz ise 2.000-3.000 TL aralığından başlamaktadır. Aydın Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10-30 TL, hafta sonu yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır.


Aydın Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aydın Düğün Salonları 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Aydın Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aydın Düğün Salonları düğün dışında kurumsal etkinlikler, baby shower, kına, açılışlar, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, parti, davet ve resepsiyon, nişan ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Aydın Düğün Salonları Hakkında

Uzun yıllardır düğün, kına, sünnet düğünleri, mezuniyet törenleri gibi birçok organizasyon için Aydın Düğün Salonu Bursa Yıldırım’da hizmet veriyor. İster yemekli ister yemeksiz her çeşit daveti gerçekleştirebilirsiniz.

Davet alanı istediğiniz detaylar ve belirlediğimiz konseptlere göre düzenleniyor ve süsleniyor. Düğün öncesi ve sırasında ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tecrübeli personelimiz gerçekleştiriyor. Yemekli bir düğün organizasyonu hayal ediyorsanız menüler üzerinde değişiklik yapabilir hatta öncesinde tadım bile gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz kendi damak tadınıza veya yörenize ait tatlar da ekleyebilirsiniz. Ana yemekler, ara sıcaklar, salatalar ve tatlılar ile lezzetli bir menü sunuyoruz. Hem görsel şovun tadını çıkarıyor hem de lezzet şöleni yaşıyorsunuz.

Özel günlerden belki de en değerlisi düğün organizasyonudur. Muhtemelen ilk defa yaşayacağınız, mutluluğun ilk adımlarını attığınız bu organizasyonun hayalinizdeki gibi olmasını istiyorsunuz. Misafirlerinizin düğünüzün sonrasında güzel dileklerle sizden bahsetmesini diliyorsunuz. Başrol olacaksınız ve herkes size bakacak. Muhtemelen gergin ve heyecanlı olacaksınız. Ama merak etmeyin. Size özel tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlusu sayesinde bu konuda sıkıntı yaşamıyorsunuz. Sizin için her sorunu hemen çözüme kavuşturuyor ve sağlıklı bir şekilde programı size aktarıyor. Böylece bir sonraki adımın ne olacağı konusundaki merakınız gideriliyor.

Her iki salonumuzda aynı kalite de hizmet veriliyor. Bu yüzden hangisi seçerseniz seçin aklınızda herhangi bir şüphe olmasın. Birinde altın sarısı diğerinde ise beyaz renginin ağırlıklı olduğunu görüyorsunuz. Hangisi konsept olarak size yakınsa tercihiniz o oluyor. Dantelli bir takla giriş yapılan beyaz salonumuzda çiçekli süslemeler arasında kırmızı halıdan sahneye ulaşıyorsunuz ve ilk dansınızı yapıyorsunuz.

Bursa’da özellikle de Yıldırımdaysanız arayış listenize bizi mutlaka ekleyin. Hatta hizmet detayımızı iyice öğrenmek ve fiyat bilgisini almak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Duaçınarı Mah. Samanlı Cad. No: 22

 • Nasıl gelinir?

  Yüksek İhtisas Metro İstasyonu Doruk Tıp Merkezi Yakını

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aydın Düğün Salonları Yol Haritası

Aydın Düğün Salonları Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ayse & Harun

Düğün Tarihi: 03.03.2019


begendim guzel gorukuyor ve ic acici ferah ve rahattik

Rukiye

Düğün Tarihi: 24.09.2017


Kına gecem 15 Eylül de Aydın düğün salonunda oldu. Özellikle konum açısından mekan çok kullanışlı, video ve fotoğrafçı arkadaşlar on numaraydı. Piyanist ise gece sonunda tüm misafirlerin dilindeydi. Davul şovuyla bizi tam anlamıyla coşturdu. Bu güzel gece için hepsine teşekkür, yer arayanlara ise... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.