Aşka Davet & Garden

0224 322 25 16

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta İçi, Kokteyl, Paket

26.000 TL Fiyat Al

Kampanyalar (1)

 • Osmangazi, Bursa. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 3 yıllık Düğün.com üyesi

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta İçi, Kokteyl, Paket
26.000 TL Fiyat Al
Son gün 30/06/2023

Kapasite Bilgileri

Aşka Davet - Garden
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 750
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 750

Aşka Davet & Garden Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Aşka Davet & Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Aşka Davet & Garden Sıkça Sorulan Sorular

Aşka Davet & Garden düğün fiyatları ne kadar?

Aşka Davet & Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Aşka Davet & Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Aşka Davet & Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aşka Davet & Garden 100 kişiden 750 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 750 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Aşka Davet & Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aşka Davet & Garden düğün dışında baby shower, nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kına, mezuniyet törenleri, parti ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Aşka Davet & Garden Hakkında

Bursa’daki düğün salonları arasına 2007 yılında katıldık. O tarihten bu yana 16.000 metrekarelik alanımızda hem açık hava hem de salon organizasyonlarınıza memnuniyetle ev sahipliği yapıyoruz. Ne tür organizasyonlar gerçekleştirdiğimizi soracak olursanız kır düğünlerinden bayi toplantılarına kadar geniş bir hizmet skalamız olduğu cevabını verebiliriz. Tüm davetlerinizi gerek yemekli gerek ikramlıkların masanıza geleceği konseptlerle düzenleyebiliriz. Siz gönlünüzden geçen düğünü bize tasvir edin, biz her talebinizi layıkıyla yerine getireceğimize inanıyoruz.

Davet Alanları

Mevsim ayrımı yapmaksızın Aşka Davet& Garden Düğün Salonu her zaman açık ve kapalı alan alternatifleriyle çiftlerimizi karşılayabilir;
-Açık Alan: Kır düğünlerinde sıklıkla tercih edilen yemyeşil bahçemiz 1.000 ile 2.000 katılımcılı davetler için doğru bir karar olacak.
-Kapalı Alan: Salon organizasyonlarında da banket ve kokteyl düzeninde 400 kişiye rahatlıkla hizmet verilebilecek kapalı alanımızı seçebilirsiniz. Salonumuzun yüksek ve açılır kapanır tavan, kolonsuz mimari gibi avantajları bulunuyor.

Dekorasyon

Klasik ve rustik tarz üzerine yoğunlaştığımız salon tasarımımız konuklarımızın beğenisini toplama konusunda başarılı. Beyazın hakim olduğu dekorasyonumuzun oturma düzenine değinerek başlayalım. Beyaz tiffany sandalyelerimiz ince kurdelelerle süsleniyor. Desenli beyaz örtülerle kaplı yuvarlak masalarımız ahşap vazo altlıkları, küçük cam şişeler ve içine yerleştirilen minik çiçeklerle dekore ediliyor. Sahnemizdeki köşeli ahşap tag, tavanımızı süsleyen çok kollu kristal avizeler de dizaynımızın önemli parçalarından.

Hizmetler

Çiftelerimizin düğün hazırlıklarını kolaylaştıracak profesyonel bir ekibe, her şey dahil hizmet paketlerine sahibiz. Zengin ve lezzetli yemek menüleri, düğün pastası, ikramlıkları özenli sunumlarıyla masalarınıza getiriyoruz. Orkestramız performansıyla, istek parçalarınızla eğlenceli dakikaların zeminini hazırlıyor. 500 araç kapasiteli otoparkımız ve hazırlık odamız da konuklarımızın memnuniyeti için hizmete geçiyor. Hiçbir detayı düşünmeden düğününüzü gönül rahatlığıyla organizasyon sorumlularımıza bırakabilirsiniz.

Engelli girişinden bebek bakım odasına, fotoğrafçıdan gelin makyajına kadar en ince ayrıntıların bile gözden kaçırılmadığı planlı ve disiplinli işleyişe sahip bir mekanda düğününüzü yapmak sizin için de zahmetsiz aynı zamanda içinizin ferah olacağı bir daveti beraberinde getirmemiz mi? Aşka Davet Garden Bursa Osmangazi’de özel günlerinize anlam katmak için bekliyor. Fiyat aralığı hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Telefon: 0224 322 25 16
 • Adres:

  Buttim Tüyap Fuar Alanı Karşısı Bursa Osmangazi

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aşka Davet & Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.