Altınbahçe Balo Davet

0224 322 20 76

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Altınbahçe Balo Davet
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Altınbahçe Balo Davet Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Altınbahçe Balo Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Altınbahçe Balo Davet Sıkça Sorulan Sorular

Altınbahçe Balo Davet düğün fiyatları ne kadar?

Altınbahçe Balo Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Altınbahçe Balo Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Altınbahçe Balo Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Altınbahçe Balo Davet 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Altınbahçe Balo Davet Hakkında

Altınbahçe Balo Davet Bursa Nilüfer’de kapılarını açıyor. Deneyimli ve profesyonel bir ekiple çiftlerimizi karşılıyor, her daim %100 misafir memnuniyeti vizyonuyla hareket ediyoruz. Beyaz ağırlıklı, saf ve modern konseptimizle en şık davetlerin adresiyiz. Üstelik davet alanı çeşitliliğimizle hem iç hem de dış mekan davetlerini mümkün kılıyoruz. Mutlu çiftlerimizin katılımıyla her gün büyüyen bir aileyiz.

Davet Alanları

Altınbahçe Balo Davet, hem açık hem de kapalı davet alanı imkanı sunmasıyla çiftlerin beğenisini kazanıyor. Açık alanımız ağaçların arasında yer alan, doğal çim zeminli, huzurlu ve sakin bir bahçe. Kapalı alanımız ise pencereli mimarisi sayesinde bolca doğal ışık alan, bahçemizin yeşil manzarasına bakan bir davet salonu. Mekanımızda ortalama 500 ila 750 kişilik konuk kapasitesiyle düğün ve davetlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Dekorasyon

Bursa Altın Bahçe Balo Davet, beyaz ağırlıklı dekorasyonuyla dikkat çekiyor.

●Salonumuzda beyaz örtülü yuvarlak masalarla ve beyaz napolyon sandalyelerle hizmet veriyoruz. Masalarımıza kırmızı runner’lar seriyor ve altın rengi filmli, kare biçimli ayna suplalar diziyoruz. Gümüş rengi kristal şamdanlarla masa süslemesi tamamlanıyor. Kırmızı halı serdiğimiz gelin yolunu beyaz ferforje sütunlar çevreliyor. Pencerelerimizden gri tül perdeler asılıyor.

●Bahçemizde beyaz örtülü yuvarlak masalarla ve beyaz napolyon sandalyelerle hizmet veriyoruz. Gümüş rengi kristal şamdanlarla masalar hareketlendiriliyor. Konseptinize uygun biçimde pastel ya da canlı renklerde tüllerle alan düzenlemesi yapıyoruz.

Hizmetler

Altınbahçe Balo Davet Salonu’nda en son teknoloji ekipmanın kullanıldığı ışık, ses ve sahne sistemleriyle hizmet veriyoruz. Böylece düğünlerinizde kesintisiz müzik ve dans vadediyoruz. Evliliğini yemekli bir düğünle kutlamak isteyen çiftlerimiz için yemek servisimiz de var. Davet öncesinde sizi menü tadımına davet ederek tüm görüşlerinizi ve değişiklik taleplerinizi alıyoruz. Dilerseniz mekanımızda kendi çağırdığınız bir organizasyon firmasıyla çalışmanız ya da anlaştığınız bir fotoğrafçıyı mekanımıza çağırmanız mümkün.

Altınbahçe Balo Davet’te çiftlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir hizmet çeşitliliği oluşturuyoruz. Açık ve kapalı davet alanlarımız, huzur dolu yeşil manzaramız ve sıcakkanlı ekip üyelerimizle mutlu günlerinizin ev sahipliğini yapıyoruz. Bizimle birlikte çalışmaya karar verdiyseniz hemen aşağıdaki Altınbahçe Balo Davet iletişim bilgilerimiz ya da yandaki formumuz üzerinden bize ulaşabilir, fiyatlarımızı ve diğer merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0224 322 20 76
 • Adres:

  Ataevler mah. Divan Sk. 16140 Nilüfer/ BURSA

 • Nasıl gelinir?

  Özel araç ,Taksi, Otobüs ve Metro ile gelinebilir. Metroya 5 dk. yürüme mesafesindedir.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Altınbahçe Balo Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.