Özerler Düğün Salonları
2 Yorum
2. yıl
Nazilli
0 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıEtkili havalandırmaBüyük gelin odasıAlkol servisi yok

200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Nazilli Selahattin Acar Düğün Salonu

100 - 700 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Nazilli Garden256 Düğün Salonu

100 - 250 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Nazilli Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Nazilli Nazilli Samanyolu Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Nazilli Düğün Salonları

Güzel havası, bereketli toprakları, tarihi ve muhteşem tabiatıyla ön plana çıkan Nazilli’de planlamış olduğunuz düğün organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz! En özel ve anlamlı günlerinize ev sahipliği yapan Nazilli düğün mekanları hem açık hem de kapalı davet alanlarında çeşitli hizmetler sunuyor. İlçedeki düğün yerlerinin birçoğu, kapalı salonlardan oluşuyor. Açık hava mekanları ise kır bahçesinde konumlandırılıyor.

Aydın Nazilli düğün salonları; çoğunlukla Şirinevler, Yeşil, Sümer, Zafer ve Yeni Sanayi’de yer alıyor. Bu mahallelerde hizmet veren düğün salonlarının tamamı, merkeze yakın bir yerde bulunuyor. Düğün salonlarının ilçe merkezine yakın yerlerde konumlandırılması hem çiftlere hem de konuklara ulaşım kolaylığı sağlıyor. Konuklar ister toplu taşımayla isterlerse de şahsi araçlarıyla düğün mekanına gelebiliyor.

Nazilli düğün yerleri, ortalama olarak 500-750 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Konuk ağırlama kapasitesi ortalamanın üzerinde olan düğün salonları, Yeni Sanayi Mahallesi’nde yer alıyor. Yüksek kapasiteli Nazilli salonları 1.000 konuğa yemek ve kokteyl hizmeti sağlayabiliyor. Davetli kapasitesi ortalamanın altında olan düğün yerleri ise en fazla 300 davetliyi ağırlayabiliyor. Sümer Mahallesi’nde butik düğün organizasyonları gerçekleştirilebiliyor.

Nazilli düğün mekanlarının sunmuş olduğu yemeksiz organizasyon paketlerinin fiyatları birçok unsura göre farklılık gösterebiliyor. İlçedeki düğün salonları, genel anlamda çiftlerden makul rakamlar talep ediyor. Nazilli organizasyon mekanlarının düğün paketi içerikleri ve davet alanlarının avantajlı olanakları, Aydınlı çiftlerin ilgisini çekiyor. Düğün salonlarında; şehir, park, kır ve bahçe manzarası yer alıyor.

Nazilli’deki Düğün Salonlarının Hizmet Paketleri

Kaliteli hizmetleriyle fark yaratacak bir mekan arıyorsanız, Nazilli düğün salonları tam size göre! Nazilli düğün salonlarında, organizasyonunuzu kusursuz kılacak birbirinden güzel hizmetlerle karşılaşmaya hazır olun. İlçede düğününüzü organize edebileceğiniz mekanlarda; yemek servisi, ön tadım yapma, örnek masa hazırlama, organizasyon sorumlusu hizmetleri, ses ve ışık sistemleri gibi pek çok olanak yer alıyor.

Nazilli düğün salonu opsiyonlarının büyük bir kısmında; rengarenk aydınlatmalar, güçlü ses sistemleri ve kaliteli ekipmanlar bulunuyor. Canlı müzik hizmeti ve DJ performansı gibi imkanlar, eğlencenin dozunu artırıyor. İlçedeki bazı salonlar, müzik ve eğlence hizmetleri için alanında yetkili profesyonellerle birlikte çalışmayı tercih edebiliyor. Düğün mekanlarının birçoğunda, after party alanı da yer alıyor.

Bu mutlu gününüzde her anın kayıt altına alınması gerekiyor. Telefon kameraları net görüntüler için yetersiz kalabilir. Bu noktada size, profesyonel bir çekim ekibiyle anlaşmanızı ya da fotoğrafçı ve kameraman hizmetleri sunan düğün mekanlarını tercih etmenizi öneriyoruz. Nazilli’deki düğün salonlarının birçoğu; çekim ekibi, vale, karşılama hostesi ve servis personelleriyle birlikte çalıştığı için çok şanslısınız.

Kusursuz düğün organizasyonunuzu, nefis yemeklerle veya lezzetli ikramlıklarla taçlandırabilirsiniz. Davetlilerinize sunulacak olan menü ve atıştırmalık çeşitlerine ön tadım yaparak karar verebilirsiniz. Nazilli düğün salonlarının büyük bir kısmında yemek ve kokteyl hizmetleri, catering firması ya da usta şefler tarafından sunuluyor. İlçedeki organizasyon mekanlarında, düğün pastası ve alkolsüz içecekler de ikram olarak sayılıyor.

Nazilli Düğün Salonları Fiyatları

Nazilli düğün fiyatları, Aydınlı çiftlerin belirlemiş olduğu her bütçe aralığına uyuyor! İlçedeki düğün salonlarının ücretleri; uygun, ortalama ve ortalamanın bir tık üzerinde olabiliyor. Hizmet talepleri, davetli sayısı, menü ve ikramlık seçimleri gibi pek çok faktör düğün fiyatlarını direkt olarak etkiliyor. Aydınlı çiftler, ilk tercihlerini hesaplı düğün salonlarından yana yapıyor.

Nazilli’deki uygun fiyatlı düğün salonlarında hem butik hem de yüksek kapasiteli organizasyonlar düzenlenebiliyor. Bütçe dostu fiyatlarıyla ön plana çıkan butik konseptli mekanlar, Sümer’de yer alıyor. Kalabalık düğünlere ev sahipliği yapan salonlar, Zafer Mahallesi’nde bulunuyor. Buradaki düğün salonları 750 konuğa hizmet verebiliyor. Nazilli Belediyesi düğün salonu opsiyonları da uygun fiyatlı olmasıyla dikkat çekiyor.

Düğün organizasyonu için ortalama bir ücret belirleyen çiftler, Yeni Sanayi ve Şirinevler’deki davet salonlarını tercih ediyor. Ortalama fiyatlı Nazilli düğün salonlarında, yüksek kapasiteli organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Düğününü sade ve şık bir kır alanında yapmak isteyen Aydınlı çiftler için Şirinevler Mahallesi’nde ideal mekanlar bulunuyor. Ortalama fiyatlı düğün mekanları, kapalı davet salonunda da hizmet verebiliyor.

Fiyatların ortalamanın üzerinde olduğu Nazilli düğün salonları, açık ve kapalı davet yerlerinin her ikisinde de hizmet verebiliyor. Ortalamanın bir tık üzerinde fiyatlarla karşımıza çıkan düğün salonları, Yeşil ve Zafer Mahallesi’nde yer alıyor. Buradaki düğün organizasyon mekanlarının 500-750 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Nazilli mekanlarının birçoğu, hafta içi organizasyonlarına özel indirimli fiyatlar da sunuyor.

Nazilli’de Düğün Salonlarının Avantajlı Özellikleri

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları