Düğün Salonları Antalya

Ayışığı Düğün Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
  • Kapasite
    200 - 1500 Kişi

  • Başlangıç Fiyatı
    60.000 - 80.000 TL

Ayışığı Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
60.000 - 80.000 TL

Ayışığı Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Ayışığı Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ayışığı Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Ayışığı Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Ayışığı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 60.000 - 80.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Ayışığı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Ayışığı Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ayışığı Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Ayışığı Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ayışığı Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, kına, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, doğum günü, bayi toplantısı, baby shower ve nişan hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Ayışığı Düğün Salonu Hakkında

Uzun bir süre hayalini kurduğunuz düğününüzü masal tadında gerçekleştirmek için en az sizin kadar heyecanlıyız. Siz birlikte yepyeni bir ömre imza atarken, biz de birlikteliğinize şahitlik etmekten mutluluk duyacağız. Biz kim miyiz? Yıllardır Antalya’da çiftlerin mutlu günlerine ev sahipliği yapan, onları mutlu bir şekilde salonundan uğurlayan ve seneler boyu akıllarından çıkmayan bir gece sunan Ayışığı Düğün Salonuyuz!

Toplamda 2000 kişiye kadar çıkan bir kapasiteye sahibiz. Bu da ne kadar kalabalık olursa olsun tüm düğünlere rahatlıkla ev sahipliği yapabilmemizi sağlıyor. Oturma düzeninde tercih ettiğimiz dört kişilik kare masaları konseptinize uygun olarak giydiriyoruz.

Dans pisti için yüksek bir platform tercih ettik. Bu platformun oldukça büyük olduğunu ve sevdiklerinizle aynı anda rahatlıkla dans edebildiğinizi belirtmek istiyoruz. Yüksek olması sayesinde de tüm masalardan net bir şekilde görülebiliyor.

Yüksek tavanımız ve ışıklandırma için kullandığımız LED’ler ile konuklarımızı basık bir ortamdan uzak tutuyoruz. Salonumuzun dizaynından başlayarak her detayda konuklarımızın ferah ve konforlu hissetmenizi amaçladık. LED’lerimizde bulunan farklı renk seçenekleri ise konseptinizle uyumlu olarak tercih edilebiliyor.

Uygun altyapımız, yüksek kapasitemiz ve kolay ulaşıma sahip konumumuz ile pek çok farklı organizasyona ev sahipliği yapabiliyoruz. Yeni hayatınıza adım atacağınız düğünler dışında oğlunuzun gururla hatırlayacağı sünnet düğünlerine, uzun bir maratondan sonra okul hayatınızın bitişini kutladığınız keyifli bir mezuniyete, kurumsal başarılarınızı sergilediğiniz toplantı, seminer ya da kokteyllere ve dostlarınız için gerçekleştireceğiniz özel davetlere Ayışığı Düğün Salonu farkıyla imza atabiliyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sayısız organizasyon, en büyük güvencemiz! Sıradaki kusursuz düğün, neden sizinki olmasın?

Eğer hakkımızda daha çok şey öğrenmek isterseniz Ayışığı Düğün Salonu iletişim bilgilerinden ya da sayfanın yanındaki formdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.