Aydemir Wedding

E-posta Gönder

  • Kepez, Antalya.

Kapasite Bilgileri

Aydemir Wedding
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Aydemir Wedding Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur

Aydemir Wedding Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Aydemir Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Aydemir Wedding kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aydemir Wedding 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30


Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Aydemir Wedding Hakkında

Aydemir Wedding ismiyle Antalya düğün salonları içinde hizmet veriyoruz. Mekanımızda sektör deneyimi 7 yılı aşan bir ekiple faaliyet gösteriyoruz. Siz de Antalya Kepez’de düğün yapmak istiyorsanız yeni mekanımız Aydemir’i tercih edebilirsiniz. Düğün salonumuzun sevilen özellikleri arasında çiftlere geniş bir alanda, şehir manzaralı bir konumda düğün yapma şansı sunması yer alıyor.

Davet Alanları

Aydemir Wedding bünyesinde 1 adet kapalı davet alanı bulunuyor. Kapalı salonumuzda 650 kişilik kapasitesiyle düğünlere ev sahipliği yapıyoruz. Davet alanımızda ayrı bir balkon bölümü de mevcut. Salonumuzun dikkat çeken avantajlarından birisi de yüksek tavanlı ve ferah bir mimariye sahip olması. Ayrıca davet alanımızda bütün davetlilerin rahatça eğlenebileceği geniş bir dans pisti de sizi bekliyor.

Dekorasyon

Düğün salonumuzun dekorasyonunda ağırlıklı olarak beyaz kullandık. Bununla beraber salonumuzda altın rengi ve siyah da öne çıkıyor. Mekanımızda çiftlere sabit süsleme paketi sunuyoruz. Bu paket kapsamında dikdörtgen/kare masalardan yardım alıyor ve masalarımızı beyaz renkli örtülerle kaplıyoruz. Yeşil runnerlar ve gümüş şamdanlar da masalarımızı güzelleştiriyor. Sandalye tercihimizse napolyon model sandalyelerden yana oluyor.

Hizmetler

Mekanımızda süsleme hizmetini kendimiz veriyoruz, fakat salonda farklı bir dekorasyon görmek isteyen çiftler anlaşmalı organizasyon firmalarımızla çalışabiliyorlar. İsterseniz organizasyon hizmetini dışarıdan da getirebilirsiniz. Canlı müzik performansıysa anlaşmalı sanatçımız tarafından yapılıyor. Dileyen çiftler dışarıdan müzik grubu da getirebiliyorlar. Mekanımızda klima, havalandırma, ses-ışık sistemleri ve sahne de mevcut. Ayrıca misafirleriniz otopark alanımızı da kullanabilirler.

Yiyecek / İçecek

Antalya Kepez düğün salonlarından Aydemir Wedding’te çiftlerimizin karşısına standart yemek paketiyle çıkıyoruz. Bu pakette misafirlerinize atıştırmalık içerikli bir menü servis ediyoruz. Menümüzde yaş pasta ve kuru pasta sizi bekliyor. Bununla beraber standart menü içeriğinde içecek servisi de bulunuyor. Çiftlerimiz atıştırmalık servisinin dışına çıkarak ana yemekli menü isterlerse catering hizmetini dışarıdan alabilirler.

Aydemir Wedding kapasitesi ve kolay ulaşılabilir konumuyla çiftlerden tam puan alıyor. Mekanımızda süsleme hizmeti ve teknik imkanlar da bulunduğundan çiftlerimiz zamandan kazanıyor. Aydemir Wedding Antalya Düğün Salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi’’ formunu doldurabilirsiniz. Sayfada yer alan telefon numaramızı arayarak da organizasyon ekibimize ulaşabilir ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.