Düğün Salonları Ankara

Yıldız Düğün Salonları

Firma kapanmıştır
  • Kapasite
    200 - 875 Kişi

  • Başlangıç Fiyatı
    20.000 - 40.000 TL

Yıldız Düğün Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL

Yıldız Düğün Salonları Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Yıldız Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Şehir dışında Teras Yüksek tavan
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yıldız Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Yıldız Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Yıldız Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Yıldız Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.

Yıldız Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yıldız Düğün Salonları 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Yıldız Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yıldız Düğün Salonları düğün dışında nişan, kurumsal etkinlikler, açılışlar, kına, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, baby shower ve parti hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

500-750

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yıldız Düğün Salonları Hakkında

Hayatınızda yaşayacağınız önemli ânlardan biri olan düğününüz için sizin için her detayı düşünen ve profesyonel hizmet veren bir düğün salonu tercih etmek istiyorsanız, Yıldız Düğün Salonu tam size göre!

Düğününüz için ihtiyaç ve beklentilerinizi uzman bir kadroyla karşılayan, isteklerinize pratik çözümler sunan ve tecrübesini her fırsatta belli eden bu kadro ile bugüne kadar birçok farklı türdeki davete imza attık. Kusursuz bir düğün isteyen çiftlerimizin de hayatları boyunca unutamayacakları bir geceye imza atmaları için elimizden geleni yapıyoruz.

Işık, ses ve sahne sistemlerini en yeni teknolojik ekipmanlarla temin eden Yıldız Düğün Salonu Ankara’da kaliteli bir hizmeti çiftlerle buluşturuyor. Işıklandırmalarda, masa ve sandalye giydirmelerinde, süslemelerde, orkestrada ve bunun gibi önemli hizmetlerde isteklerinizle doğru orantılı bir şekilde çalışıyoruz.

Salonumuzun tasarımından bahsetmek gerekirse; Çiftlerimiz için önemli bir konu olduğunu düşündüğümüz ve görünce memnuniyetlerini sağlayacak yüksek bir tavanımız bulunuyor. Bu sayede salonumuz oldukça geniş ve ferah gözüküyor, basık bir ortamdan uzak oluyorsunuz. Bu yüksek tavanın aynı zamanda açılır – kapanır bir tavan olduğunu ve hem yaz hem de kış aylarında kötü hava şartlarından hiçbir şekilde etkilenmediğinizi de belirtelim. Kalabalık organizasyonlara rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyor, sizi buradan hiçbir aksaklık yaşamadan uğurluyoruz. Alanı daha etkin kullanabilmeniz adına yuvarlak masalar tercih ediyoruz. Bu masaları özenle yerleştiriyor ve her masanın pisti, sahneyi ve gelin – damat masasını görmesini sağlıyoruz.

Bir diğer önem verdiğimiz nokta da geniş dans pistimiz. Sevdiğinizle ilk dansınızı yapacağınız romantik dakikaları, ailenizle birlikte yaşayacağınız duygusal ânları ve yakınlarınızla geçireceğiniz eğlenceli saatleri bu dans pistimizde rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Hayatınızın en mutlu ânlarını Ankara’nın Kazan ilçesinde şık bir düğün salonunda yaşayabilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Yıldız Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.