Yenimahalle Düğün Sarayı*

Yenimahalle Düğün Sarayı
Düğün, nişan, kına, kokteyl gibi özel toplantılarınızda, tecrübeli personelimizle seçkin hizmetler sunulmaktadır.Bizim için bir defalık yapacağınız bir düğünü bir ömür boyu unutmayacağınız anılarla süslemek ve mutlu kılmaktır. Ev konforunda eşşiz salonumuzda görkemli,muazzam organizasyonlarınız için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz salonumuza ziyaretlerinizi bekleriz…Yenimahalle Düğün Sarayı ekibi, özel günlerinize değer katmaktan mutluluk duyar.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
M&G Merve & Günsel Düğün Tarihi: 16/04/2016

16.04.2016 günü düğünümüz oldu. Güleryüzlü hizmet anlayışı ile gerek ikram ürünlerinin kalitesi, gerekse organizasyon tam anlamıyla kusursuzdu. Yenimahalle Düğün Sarayı çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

ER erdal Düğün Tarihi: 03/08/2015

Organizasyon yaptığımız bu yerde hem kınamız hem düğünümüz oldu. Kapalı alan olmasına karşın havalandırmada herhangi bir sorun yaşamadık. Masa düzenini, süslemeleri beğendik. İkramlar tüm konuklarımıza iletildi ve lezzetliydi. Bu fiyat aralığında düğün talep edenlere tavsiye ederim.

HA Hasan Düğün Tarihi: 01/08/2015

600 kişilik ikramlı planlanan organizasyonumuzda her şey güzeldi. Çok memnun kaldık. Mekan merkezi bir yerde olduğu için ulaşım ile ilgili herhangi bir olumsuzluk yaşamadık. Kesinlikle öneririm.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Yenimahalle Düğün Sarayı ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Yenimahalle Düğün Sarayı hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap