Yağmur Düğün Sarayı*

Yağmur Düğün Sarayı
Keçiörende bulunan salonumuz 800 kişilik kapasitesi olan,otopark,soğuk hava deposu,havalandırma sistemi,jeneratör, ışık ve ses araçları, sinevizyon, sıcak-soğuk klimamıyla sahip olup mutluluğunuza mutluluk katacak konforlu bir düğün için sizleri bekliyor. Düğün sırasında kutlamalar,sis gösterisi,volkan,köpük gibi gösteri gereçleride mevcuttur. Salonumuza ait güvenliğimiz ve güvenlik kameralarıyla çok iyi korunduğunu aşikardır.
Mutfağımıza ait soğuk hava depomuz, isteğe göre yaş,kuru pasta yapımında işinde tecrübeli hijyenik mutfak personellerimizle keyfinize keyif katacak görkemli bir düğün olacak Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek olanaklarımızla düğünlerinizi kusursuz ve eşşiz yapmaya hazırız..

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
AD ADALET Düğün Tarihi: 20/09/2015

Mekan 500 kişilik, maksimum biz 300 kişilik ikramlı bir düğün gerçekleştirdik, hizmetleri gayet güzeldi, müzikleri ve pist alanıda yeterliydi, ulaşım olarakta kesinlikle merkezde olan bir mekan olması gelen konuklar açısından çok rahattı, mekanın ilgileri çok iyiydi zamının azalması sebebi ile mekanı tercih ettim ama kesinlikle mekandan memnun kaldım.

T&S tuba & Sercan Düğün Tarihi: 30/08/2015

Düğünümüz yaklaşık 200,300 kişilikti.İkramlı oldu.İkramların tadı iyiydi.Sunumu güzeldi,garsonların servisi,ilgisi iyiydi.Mekanın dekorasyonu,ışıklandırması iyiydi.Orkestra iyiydi.Bu mekanda bir çok akrabımızın düğünü oldu memnun kaldılar,bizde burayı tercih ettik.Baya geliştirmişler mekanı.Bizim düğünümüzde de herhangi bir problem olmadı.Misafirlerim çok memnun kaldılar.Mekan sahibleri bize söykedikleri herşeyi yaptılar.Hayal ettiğimiz gibi bir düğün oldu.Fiyat olarak çok uygun verilen hizmette çok iyi.Ulaşım çok rahat,toplu taşıma araçlarıylada çok rahat sağlanıyor.Otoparkı var.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Yağmur Düğün Sarayı ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Yağmur Düğün Sarayı hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap